2703
2553
عنوان

با شوهر بچه ننم دعوام شد

599 بازدید | 47 پست

گفتم هرشب مادرش اینجاست هررررشب

هروقت میریم بیرون باهامون میاد منم باردارم عقب ماشین واقعا سختمه

الان همین که رفتیم بیرون مادرش زنگ زد بیاین دنبالم شوهرمم گفت الان میام نزدیکم

منم شروع کردم دعوا کردن که چرا نگفتی یکساعت دیگه منم دلم میخواد یکساعت باهات بیرون باشم دونفری بریم دور بزنیم تو خونه که هیچوقت تنها نیستیم 

پسرم همه زندگیمه💕خدایا خودت مواظبش باش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

بارداري چه ربطي ب عقب و جلو نشستن داره خدايي😐🤦🏼‍♀️

آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیافتد✨رویا ببارد🌦دختران برقصند💃 قند باشد🧁بوسه باشد💋خدا بخندد🤍به خاطر ما که کاری نکرده‌یم💚🤞🏻من تا آن روز چشم به در خواهم دوخت🕊
2714
میگم درکم کن منم مثل تمام زنها احتیاج به تنهایی دارم میگه مادر هم احتیاج داره

دیگه هردفعه ک احتیاجش نیس با شما بیاد🤨

من مامان مرصادجونمم😍تا ۱۴۰۰ پسرم بغلمه ای خدااااا از الان ک هیچ وجود خارجیم نداره عاااااشقشمممم 😍فندق مامانو بابا از خدا بخاه ک زودتر برا اینکه منو باباییت  بریم سرخونه زندگیمونو تو زودتر بیای بغلمون کمکمون کنه😍❤اخه تو ب خدا الان نزدیکتری زندگیمممم😉😍🙏❤ خیلیییی دوستت دارم مرصادم😍❤  آهایییی تویی ک امضامو خوندی !!! آره دوست عزیز با خودتم😉😍از خدا میخام امضای قشنگش پای تک تک ارزوهات باشه🙏آمین🌹🌹🌹 اللهم صل علی محمدوال محمد وعجل فرجهم❤🙏 تیکر عروسیمه شایدم زودتر برگزار شد😍💃❤
بارداري چه ربطي ب عقب و جلو نشستن داره خدايي😐🤦🏼‍♀️

باردار نبودی؟ 

سخته نشستن عقب

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2706