2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

قیافش شبیه پان اسپانیاست

من عاشق این مدل دسرها هستم

فرگیس(Fergis) یعنی همون گیس فر😂حالا چرا فرگیس ۲؟ پارسال عضو سایت بودم ، رمزم یادم رفت دوباره ثبت نام کردم. ورژن ۲ خودمم😎(قبلا اسمم Fergis بود)                    🎶فرفری موی غزل ساز شوهرمم😂                                                 
2738
طرزش و بگو ممنون. خوشمزس حالا؟؟ 

آره خیلی..من پریروز درست کردم برااولین بار دیدم خیلی خوبه بازم درست کردم..من دستوراصلیشوطبق زائقه خودم یکم عوض کردم اگه اصلشوخواستی تونت بزن

واسه این ۴تالیوان::۳ ق غ آردو۲ق غ نشاسته ذرت ریختم توی ۳لیوان شیرسرد وگذاشتم روگازمدام هم زدم تاگوله نشه یکم که خودشوگرفت نصف لیوان شکرودوتازرده تخم مرغوبامقداری وانیل زدم وقاطی شیراکردم وهم زدم تابه غلظت فرنی رسید ۵۰گرمم کره ریختم درآخرم ۳تاق غ خامه پاکتی صورتی اضافه کردم.....ته لیوان بیسکوییت پتی بورخوردشده ریختم روش موزو گردو چیدم وازموادم دوسه قاشق ریختم روش وبه همین ترتیب لایه هارواضاف کردم...اگرم میخوای موادتو مثل من نصف کن توی نصفش کاکائوبزن

قیافش شبیه پان اسپانیاست من عاشق این مدل دسرها هستم

آره دستورشم تقریباهمونه..یعنی اینجوری که من درست کردم انگار که‌همون پانه..پنیرلبنه هم داره که من نریختم