2737
2739
عنوان

«بی بی چک» ، با تجربه هاش بیان

337 بازدید | 41 پست

خانوما فردا 2۹سیکلمه و پس فردا موعدمه

اگه فردا صبح بی بی بزنم درست نشون میده؟؟

۲۵سیکلم زدم منفی بود گفتن زود زدی

من هرماه دل درد داشتم از یه هفته قبل موعدم ولی این ماه ندارم نمیدونم چرا

مزه دهنم به ترشی میزنه هرچی میخورم بازم دهنم ترش میشه وقتی هم میخوابم خشک میشه

سرم هم گاهی درد میکنه

بزن من ۵.۶روژ مونده بودم زدم مثبت شد

ننه ....! هرچی بدبختی کشیدیم گفتی "حکمت خداس "          ببین ننه.....          نیشونی این حکمت و بده برم در خونش           بگم د لامصب مشکلت با من چیه اخه...😢                     خداجون خودت نگهدار پسرم و همسر عزیزم باش❤               درسته گاهی از دست شوهر جان عصبیم و تو تاپیکا راجبش بد میحرفم ولی خو دنیامه❤                        پسملی هم که بحثش جداس تاج سرمه👑👑

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

من ۱ روز قبل موعد زدم حاله انداخت فرداش ازمایشم مثبت شد علامت هام دقیقا از روز بعد تخمک گذاری شروع شد تا ۲ روز جلو  موعد همه ش رفت سینه درد زیاد داشتم که ۲ روز جلو موعد رفت سینهام نرم شده بود   فقط ی دلدرد کم لحظه  ای ولی مثه پری شدید نبود سینه درد ۳ روز بعد تاخیر دوباره برگشت

الهم صل علی محمد و ال محمد
من ۱ روز قبل موعد زدم حاله انداخت فرداش ازمایشم مثبت شد علامت هام دقیقا از روز بعد تخمک گذاری شروع ش ...

من امروز ترشحات آبکی دارم و کمی کمردرد

سینه درد هم تا دیروز داشتم دردش میگرفت و ول میکرد امروز ندارم

از من می شنوی توی فکر علائم نرو بعدشم اگه پنج شیش روز عقب انداختی بزن

کنجکاوی نمیذاره که صبرکنم

دنبال علائم هم نیستم فقط دل درد ندارم تعجب کردم چون هرماه بعد از تخمک گذاریم من دل درد میگیرم

من امروز ترشحات آبکی دارم و کمی کمردرد سینه درد هم تا دیروز داشتم دردش میگرفت و ول میکرد امروز ندار ...

ببین این علامت ها سینه درد و ترشح برا سیکل نه بارداری من از روز بعد تخمک گذاری سینه درد گرفتم شدید ترشح داستم ۲ روز جلو موعد همه ش رفت با نا امیدی بی بی زدم ..روز موعد ترشحات شروع شد ۳ روز بعدش سینه درد امد اصلااا رو علامت ها توجه نکن فقط طول سیکل مهمه 

الهم صل علی محمد و ال محمد
2706