2737
2734
عنوان

از الان تا کنکور ۰۰۰۰

| مشاهده متن کامل بحث + 425 بازدید | 59 پست
توصیه میکنم اول با ساعت کم مثلا پنج شیش ساعت شرو کنید تا اسفند به چهارده برسونین یهو از الان چهارده ...

من از اول باید به یه چیز عادت کنم ره ذره زیاد کردن خیلی روم جواب نمیده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من همش حس میکنم رتبه های خوب روزی ۱۵ ۱۶ ساعت میخونن

اره اما باید با کیفیت باشه تو سه ماه اخر باید ساعتو افزایش بدی و فقط تست بزن قبل عید باید تموم کنی درسارو

از رفتار کسی ناراحت نشید آدما در حد لیاقتشون رفتار میکنن  
2731
شما روزی چند ساعت میخوندی

من از روزی ۸ ساعت شروع کردم و زیادو زیادترش کردم اخه قبلشم خونده بودم دیگ فقط میدونم کیفیت مطالعهتم خیلی مهمه مثلا مث پسرخاله ی من نباشی ک جلوی تی وی درس میخوند:/

Be brave!the confident smile is the most beautiful thing on earth...
اره اما باید با کیفیت باشه تو سه ماه اخر باید ساعتو افزایش بده و فقط تست بزن قبل عید باید تموم کنی د ...

۹۶ قبل عید تموم کردم بعد عید رسما بیخیال شده بودم گذاشتم تا اخر فروردین تموم بشه

من از اول باید به یه چیز عادت کنم ره ذره زیاد کردن خیلی روم جواب نمیده

نمیدونم....منو دوستام هم اشتباهمون همین بود بعد عید اصلا نشد خوب بخونیم همش گفتیم بلدیم یا استرس کنکورو داشتیم نخوندیم زیاد ...بازم هر جور راحتین 

.    
من از روزی ۸ ساعت شروع کردم و زیادو زیادترش کردم اخه قبلشم خونده بودم دیگ فقط میدونم کیفیت مطالعهتم ...

نه اتاق دارم و پشت میز درس میخونم از ۸ صبح تا ۹ شبم تنهام

2738
بنظرت ۱۲ ساعت مناسبه ؟؟؟

ازمون حتما شرکت کن

برنامه ریزی حتما داشته باش 

تست زیاد تو ریاضی و فیزیک و مسائل شیمی

حفظ ایات دینی 

خوندن زیاده دینی و زیست و شیمی

تست زیاد عربی و زبان و قرابت و ارایه

خوندن لغتای زبان و ادبیات و تاریخ ادبیات زیاد

Be brave!the confident smile is the most beautiful thing on earth...
ازمون حتما شرکت کن برنامه ریزی حتما داشته باش  تست زیاد تو ریاضی و فیزیک و مسائل شیمی حفظ ای ...

برنامه ریزی و مشاور گرفتم تازه اما ازمون نمیرم چون برنامه هاش اصلا با متاهلی جور درنمیاد

2706