2733
2739
انشالله ب سلامتی عزیزم من ۳۲هفته و ۶ روز سونو کالرداپلر دادم وزنش ۲۱۵۰بود ن عزیزم نزدم مگه لازمه؟

ب سلامتی

والا من سر دختر اولم دکترم زد با وجود زایمان زودرس دخترم دستگاه نرفت

الان هرچی ب دکترم میگم میگه اصلا لازم نداری 

نگرانم

مهربونم میشه برای حل مشکلم ، یه صلوات بفرستی؟؟
ب سلامتی والا من سر دختر اولم دکترم زد با وجود زایمان زودرس دخترم دستگاه نرفت الان هرچی ب دکترم می ...

ن عزیزم بنظر من لازم نیس بچه های خودمون دیگه نارس حساب نمیشن اگه لازم باشه دکتر خودش میده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من اسم دختر اولم سلين هست تو فكرم اسم اين دخترم و بذار الين😍

به سلامتی بارداری؟

منم دومین دخترم تازه به دنیااومده

دومیتوتوهم مثل من پسردوس داشتی بشه؟

پارسال همین موقع هافکرتعیین جنسیت بودم دکترهم رفتم نگوقبل اینکه برم ناخواسته حامله بودم وداغاااااان شدم اصلا

حاملگیمم کلابه گریه گذشت

کاش همه چیزبه وقتش برات اتفاق بیفته،همون موقع که ذوقش روداری...زمان همه چیزروبی رنگ میکنه،لذت هارونابود...
2731
به سلامتی بارداری؟ منم دومین دخترم تازه به دنیااومده دومیتوتوهم مثل من پسردوس داشتی بشه؟ پارسال ه ...

چرا عزیزم.فدای سرت .ان شاالله بعدی. تازه تعیین جنسیت اون مدلی هم صد در صد نیست.

منم یه پسر دارم ، این هفته فهمیدم دو قلوهامم جفتشون پسرن.

تازه من میتونستم تعیین جنسیت کنم.نکردم. خدا خواسته دیگه.

دلت به ره قوی دار ، رسیده وقت ایثار
چرا عزیزم.فدای سرت .ان شاالله بعدی. تازه تعیین جنسیت اون مدلی هم صد در صد نیست. منم یه پسر دارم ، ا ...

آخه فدات شم دقت کنی اکثرادختردارابه فکرتعیین جنسیتن که پسربشه

خداحفظشون کنه گل پسراتو

کاش همه چیزبه وقتش برات اتفاق بیفته،همون موقع که ذوقش روداری...زمان همه چیزروبی رنگ میکنه،لذت هارونابود...
آخه فدات شم دقت کنی اکثرادختردارابه فکرتعیین جنسیتن که پسربشه خداحفظشون کنه گل پسراتو

ممنون.

همه ی راه های تعیین جنسیت جز آی وی اف ، صد درصد نیست.

منظورم اینه ممکنه همه تلاششونم بکنن ولی خوب نتیجه مورد نظر نشه.

ان شاالله اگر دوست داری و خدا صلاح میدونه ، سومیت با برنامه ریزی قبلی ، پسر بشه.

دلت به ره قوی دار ، رسیده وقت ایثار
2740
ممنون. همه ی راه های تعیین جنسیت جز آی وی اف ، صد درصد نیست. منظورم اینه ممکنه همه تلاششونم بکنن و ...

آره درسته خیلیام بارژیم دوباره دختردارشدن

ولی میخوایتم بابرنانه ریزی باشه وخودمم تلاشموبکنم ولی نشد...

دعام کن عزیزم بارداری

سومیم آخرین شانس منه،چندسال دیگه که دومیم بزرگ شدمیخوام اقدام کنم

امیدوارم این سری خواسته خداباخواسته دلم یکی باشه