2737
2739

ما سمپاشی کردیم.البته کنه کبوتر بود.چهارروزم خونه نبودیم.بعد بیست روز کنه ها برگشتن دوبار هم سمپاشیکردیم مجبور شدیم جابجا بشیم.ولیهمه زندگیم بوی سم گرفته بود.همه رو شستم.

🖤حضرت علی علیه السلام🖤میشه اگر دوست داشتید برای شفای دخترم دعا کنید.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مازدیم چندوقته ساس دارین؟ازکجااومدن؟

خونه مامانم.سه ماه پیش یه دونه دیدن.از این بالغا.سه چهار بار دیگه هم دیدن.تک تک.

اما الان یه هفته است تشک خوشخواب پر بود انداختن بیرون.هر روزم چند تا میکشن

2728

توعیدبودخونه مامانم یه شب اتفاقی خابیدم نصف شب گوشیدستم بوددیدم یه جیزی داره رودستم راه میره مینداختم اون ورصبخ گقتم ما مان خونتون سوسک ذاره اونم رفتم سم گرفت چندهفته بعدخواهرم یه شب هابیدع بودمیگفت یه جونورایی شبانیش میزنن تشکشون پرلک قهوه ییه ایناخون میخورن زدیم نت دیذیم بذلخت شدیم ساس دارن...مامانم زیادمیومدخونه ماهمش استرس داشتم منتقل نشده باشه بابام خودس سم سزدبماندچقدراذیت شدن .....توماه رمضون من هیچی نمیدیم فقط صبح هاردنیش قرمزبئدفکرمیکردم پشه اس تااخرای ماه رمضون که دیدم یه دونه روبالشت ...من خودم زنگ زدم شرکت اومدن کل وسیله های خونموسم زدن لعدکم قرص گذاشتن بعدپلمپ کردن تاسه روز

بعدسه روزاومدم کل وسیله های خونموشستم .تایه هفته درگیربودم تادوباره دیدم ردنیششون رونشستم گریه کردن....دیدم فایده نداره زنگ زدم چون نضمینی بوددوباره سم زدن ولی فقط تواتاق ها...بازم دیدم ایندفعه شوهرش گچ گرفت تمام درزهای خونمونوگرفت باگچ دورکلیدپریزعاروخودم چسب زدم بعدم دوباره قرص گذاشتن الحمدلله ریشه کن شدن نذرم کردم  تازه خخخ

2738
امروز یکی دیدم.بدبخت شدم رفت ازصبح کارم گریه است 

خداصبرت بده خیلی موذین من چسب پهن که زدم بعدچندروزدیدمشون پشت چسب هامرده بودن اومده بودن بیرون یه جاهامیرن فکرشم نمیکنی توسوراخای میخ دیوار