2737
2739
عنوان

دو روز شوهرمو ندیدم

568 بازدید | 43 پست

زنگ زده دلم برات تنگ شده... 😍

گفتم راست میگی 😏

گفت اره... 😚

گفتم پس انصراف بده بیشتر پیش هم باشیم... 😌

گفت دلم تنگ شده پاره ک نشده! 😁 

هرچیزی جای خودش... 😌

منم گفتم خوبه دیگه من نباشم یه ذره غصه شو میخوری بعد میری سر بقیه کارات... 🙄 از بس ک زندگی عاشقانه ای داریم 😊

گفت چ جالب اینطوری بهش نگاه نکردم 😀

خلاصه منم بهش پیام دادم که الان شات میذارم... نمیخوام پست اول باشه. 

همیشه وقتی دعوا میکنیم زندگی من مختل میشه... اما اون دفترچه کارهای عقب مونده شو بر میداره میره انجامشون بده! 😐 راست گفته دیگه هرچیزی سر جا خودش... 

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
2740

انصراف بده از کارش کی میخوا خرجتون رو بده

یه کاری کن اصلا ابراز علاقه هم نکنه

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.
انصراف بده از کارش کی میخوا خرجتون رو بده یه کاری کن اصلا ابراز علاقه هم نکنه

اتفاقا بهش گفتم نکنی سنگین تریم... من میدونم دوسم داری تو هم می دونی دوست دارم... حله دیگه... 

اولا برام مهم بود کاری نکنم ک طوری نشه... الان نه مهم نیست!

2706