2737
2739

سلام

از این لحاظ قید کردم بچه ی دوم چون میگن آدم سر دومی زودتر شکمش بزرگ میشه

راستی بگید از چند هفتگی تکوناشو حس کردید؟؟

سوال منم هست 

لطفا برام دعا کنید خطر سقط دارم

من یه مادر شاد وپر انرژی وجوانم   تو بچگی فکر میکردم سی سالگی یعنی آدم خیلی پیر میشه کم کم فهمیدم بابا 30 که اوله جوونیه 😁😁بعد الان فکر میکنم نه من تو 30 سالگی یه داماد دارم واحیانا تا35 سالگی نوه دار میشم😬😬دلم میخواد از اینجا بریم تا دخترم بتونه بچگی کنه نه اینکه بچه بزرگ کنه😢😢😢من قربانی یک رسم مسخره هستم... تو خانوادمون هیچکی زیر 20 ازدواج نکرده ولی منو امتحانی تو بچگی شوهر دادن وبعد این آزمایش فهمیدن کارشون غلطه ودخترای بعد از منو مثلا دختر خاله هامو اینارو گزاشتن بزرگ شن بعد عروسشون کنن  ولی من به خاطره دخترم میجنگم ونمیزارم اونم تجربه های تلخ منو تجربه کنه😍😍😍 چه خوبه اختلاف سنی با بچه هام کمه ومثل یه خواهر بزرگترم براشون تا مامان چون حرفشونو میفهمم چون با پسرم 16 سال اختلاف و دخترم که خرداد به دنیا میاد 18سال اختلاف سنی دارم🌷🌷🌷من یاد گرفتم نیمه پره لیوان ببینم مثلا فداسرم که شوهرم صبح ساعت 7 میره شب ساعت 9 برمیگرده ونمیبینمش در عوض اینجوری اون قدر پول داریم که بتونیم تو رفاه باشیم ای ام یک زن مهرباااان ودلسوز امضام طولانی شد هنوز درمورد پسرم ننوشتم خخخ حالا انشالله امضای بعدی دخترم پسرم عاشقتونم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

6ماهمه و شکمم با لباس اصلاااا معلوم نیست..هیچکس نمیفهمه باردارم ..امروز یه اتفاقی افتاد که زنه هی میگفت هروقت خواستی بچه دوم بیاری حواست باشه فلان کارو کنی و و و ... هی گفت هی گفت هی گفت، پدرمم بود و روم نمیشد جلو پدرم به زنه بگم خانوم بیخیال شو از من دیگه گذشت ، بچه دومم تو شکممه.. اعصابم خراب شده بودا..

تکوناشو دو هفته زودتر از اولی حس کردم.. تو 17هفته

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙
2738
الهییییی یعنی پدرتم نمیدونه؟؟

چرا میدونه ولی اصلااااا به روی هم نمیاریم و انگار اصلا خبری نیست😅 هنوز نمیدونم برادرام خبر دارن یا نه.  تا این حد خجالتیم..با اینکه بچه دوممه

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙
ان شاالله که هیییییچ اتفاقی نمیفته از کجا فهمیدی خطر سقط داری؟؟

لکه بینی دارم ااز دیشب دکتر گفته استراحت مطلق ولی یه بچه 19 ماهه دارم خودمم 18 سالمه مامانمم اصلا اهل اینجور کارا نیست که منو بچمو نگهداری کنه

من یه مادر شاد وپر انرژی وجوانم   تو بچگی فکر میکردم سی سالگی یعنی آدم خیلی پیر میشه کم کم فهمیدم بابا 30 که اوله جوونیه 😁😁بعد الان فکر میکنم نه من تو 30 سالگی یه داماد دارم واحیانا تا35 سالگی نوه دار میشم😬😬دلم میخواد از اینجا بریم تا دخترم بتونه بچگی کنه نه اینکه بچه بزرگ کنه😢😢😢من قربانی یک رسم مسخره هستم... تو خانوادمون هیچکی زیر 20 ازدواج نکرده ولی منو امتحانی تو بچگی شوهر دادن وبعد این آزمایش فهمیدن کارشون غلطه ودخترای بعد از منو مثلا دختر خاله هامو اینارو گزاشتن بزرگ شن بعد عروسشون کنن  ولی من به خاطره دخترم میجنگم ونمیزارم اونم تجربه های تلخ منو تجربه کنه😍😍😍 چه خوبه اختلاف سنی با بچه هام کمه ومثل یه خواهر بزرگترم براشون تا مامان چون حرفشونو میفهمم چون با پسرم 16 سال اختلاف و دخترم که خرداد به دنیا میاد 18سال اختلاف سنی دارم🌷🌷🌷من یاد گرفتم نیمه پره لیوان ببینم مثلا فداسرم که شوهرم صبح ساعت 7 میره شب ساعت 9 برمیگرده ونمیبینمش در عوض اینجوری اون قدر پول داریم که بتونیم تو رفاه باشیم ای ام یک زن مهرباااان ودلسوز امضام طولانی شد هنوز درمورد پسرم ننوشتم خخخ حالا انشالله امضای بعدی دخترم پسرم عاشقتونم
لکه بینی دارم ااز دیشب دکتر گفته استراحت مطلق ولی یه بچه 19 ماهه دارم خودمم 18 سالمه مامانمم اصلا اه ...

عزیزم

چقدر سخت

هزارماشالا چه مامان جوونی

ان شاالله به حق این روزای عزیز بچتو صحیح و سلامت بغل بگیری

2706