2733
2739
عنوان

مسابقه ی نی نی های با نمک سایت🐤😄

| مشاهده متن کامل بحث + 4450 بازدید | 354 پست
😄😄😄😄😄 لطف دارید خدا نی نی کوچولوتون رو حفظ کنه و در آینده  که درس هاش رو ...

راستی رمانتم لطف میکنی بدی بخونم ولی من جز اینجا جایی عضو نیستم گلم. من عاشق رمانم.  

﷽❣ سلام امام زمانم ❣﷽مهدي اگر از دلشدگانت بوديم🌼چون ديده ي نرگس نگرانت بوديم�🌼🌼🌼 با اين همه روسياهي و بارگناه🌼اي کاش که از منتظرانت بوديم.🌼🌼🌼اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم اللهم عجل لولیک الفرج.❤❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

راستی رمانتم لطف میکنی بدی بخونم ولی من جز اینجا جایی عضو نیستم گلم. من عاشق رمانم.    

بیا تو این تاپیک

رمان هامو معرفی کردم

به غیر از رمانی که تو اینستا هست بقیه تو گوگل اند و قابل دانلود 

بیا انتخاب کن هر کدومی خواستی دانلود کن😄😊

دوستات رو هم اگر تونستی تگ کن توی پست مرسی😊🌸

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3368025/اونایی-که-دنبال-یه-رمان-خاص-و-متفاوت-اند-بیان

بیا تو این تاپیک رمان هامو معرفی کردم به غیر از رمانی که تو اینستا هست بقیه تو گوگل اند و قابل دان ...

ممنون عزیزم, حتما دستت درد نکنه گلم. مرسی .    

﷽❣ سلام امام زمانم ❣﷽مهدي اگر از دلشدگانت بوديم🌼چون ديده ي نرگس نگرانت بوديم�🌼🌼🌼 با اين همه روسياهي و بارگناه🌼اي کاش که از منتظرانت بوديم.🌼🌼🌼اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم اللهم عجل لولیک الفرج.❤❤❤
2728
😊😊😊😊

خانومی نمیشه این رمان اینستاگرامتم بخونم, من عاشق رمان معمایی ام مخصوصا جاسوسی هاش.

خانومی نمیشه این رمان اینستاگرامتم بخونم, من عاشق رمان معمایی ام مخصوصا جاسوسی هاش.

البته رمان ایستاگرام تخیلی معمایی که خیلی جالبه

کاش اکانت اینستاگرام بسازی اون جوری خوب واقعا حمایت میشم. بعد صفحه تو پرایوت کنی کسی هم مزاحمت نمیشه

با این حال اسم منو و پیج منو که تو گوگل سرچ کنی چند جا رو میاره 

rahil_javanmardy

چون من تو سایت های خارجی هم به زبان اصلی رمان مینویسم

بعد فکر کنم سومین پیج instagram metrics باشه میتونی هر قسمت رمان منو بخونی ولی خوب نه میتونی لایک کنی نه نظر بگذاری که حیفه کاش اگر دوست داری یه اکانت اینستا بسازی فقط دو سه تا خانم نویسنده رو فالو کنی مثلا یا هر هنر دیگه ای رو.و گرنه رمان جدیدم رو اینجا هم میتونی ببینی بدونی اینه بتونی لایک کنی و یا کامنت بگذاری. توضیحات بالا هم برای اینجاست. خودم گذاشتم کارتو راحت کردم😄😊

اینم لینکشه https://graphixto.com/rahil_javanmardy

البته رمان ایستاگرام تخیلی معمایی که خیلی جالبه کاش اکانت اینستاگرام بسازی اون جوری خوب واقعا حمایت ...

عزیززززززی عزیز دلم همین جا هم برات نظر میزارم هم حسابی لایکت میکنم, ندیده ازت خوشم میاد. اگه اینستا و چیزای دیگه نصب کنم میدم معتادش میشم و جنبشو ندارم مرسی گل خانوم.      

2738