2737
2734
عنوان

دعا برای رزق و روزی

289 بازدید | 15 پست

سلام دوستان مشکلم داداشمه دوتا بچه کوچولو داره مشکلش برا کارشه خیلی پسر زرنگیه از اونا نیست که از کار در بره ولی بیچاره داداشم تو کار شانس ندارم هرکار میزنه یا ورشکست میشه یا نمیگیره کارش ما خیلی دلمون میسوزه ذکری یا دعایی هست برای رزقو روزی که شاید گره از کار داداشم باز شه

خدایا امیدم به توست ناامیدم نکن  

پیدا شد منم لایک کنید .میگن واقعه خیلی خوبه ولی من میخونم فایده نداره

چند ماهی هست یه کار توخونه شروع کردم.برای پیشرفتم لطفا دعا کنید♥️♥♥️اگه دوس داری تو هم مثل من تو خونت شاغل بشی بهم درخاست بده❤از کجا میدونی؟ شاید این همون راهیه که همیشه از خدا میخاستی  و میگفتی خدایاا راهی جلوی پام بزار تا زندگیمو متحول کنم...(نتورکر.نماینده برند لدورا)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

هر شب خوندن سوره واقعه باعث بی نیازی میشه🍀

دو سال پیش افسردگی شدید گرفتم توام با وسواس فکری. میخواستم خودکشی کنم. پارسال درمانم رو شروع کردم و الان حالم خوبه. الان یه مدت هست که سر کار نمیرم و روزی چند دقیقه میام نی نی سایت و سعی میکنم تبادل نظرها رو بخونم و ازشون یاد بگیرم. اگر هم خودم در اون زمینه تجربه ای داشته باشم نظر میدم. قطعا تخصصی نیست😉ولی شاید گره ای از زندگی کسی رو باز کنه یا حداقل جور دیگه ای به مساله زندگیش نگاه کنه
پیدا شد منم لایک کنید .میگن واقعه خیلی خوبه ولی من میخونم فایده نداره

سوره واقعه قویترین اسباب برای جلب روزی هستش

بعد نماز عشا

شبا بخون

روزای جمعه سوره صافات

دوشنبه و چهارشنبه ۴۰ مرتبه سوره تکاثر

خیلی زیاده.من همینجوری میخونم 3روز طول میکشه

ببخشید اشتباه نوشتم😅

سوره واقعه

خیلی کوتاهه و بعد از چند شب خوتدن حفظ میشید

دو سال پیش افسردگی شدید گرفتم توام با وسواس فکری. میخواستم خودکشی کنم. پارسال درمانم رو شروع کردم و الان حالم خوبه. الان یه مدت هست که سر کار نمیرم و روزی چند دقیقه میام نی نی سایت و سعی میکنم تبادل نظرها رو بخونم و ازشون یاد بگیرم. اگر هم خودم در اون زمینه تجربه ای داشته باشم نظر میدم. قطعا تخصصی نیست😉ولی شاید گره ای از زندگی کسی رو باز کنه یا حداقل جور دیگه ای به مساله زندگیش نگاه کنه
2706