2737
2739
عنوان

یبوست نوزاد یک ماهه

1955 بازدید | 10 پست

سلام بچه ام یک ماه اول خیلی خوب بود روزی ۷،۸بار مدفوع میکرد اما یکماه بعدی دیگه مدفوع نکرد.الان یکماهه با گلیسیرین بیرون میره.وزنشم زیاد شده.بردم دکتر شربت لاکتولوز داد اثر نداره.خواهشا کسی تجربه داره بگه چیکار کنم.کی درست میشه

وای پسر منم اینطوری بود یادش میوفتم میخام دیونه شم دوازده روز شکمش کار نمیکرد گلیسیرین نزار  بیشتراز یکی دوبار عادت میکنه دیگ نمیتونه خودش مدفوع کنه خواهر خودت چیزای ک شکم رو نرم میکنه بخور 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آخی عزیزم خیلی ناراحت شدم انشالله خوب شه‌.

شیر خودتو میخوره یا شیر خشک؟

پروفایلم عکس خودمه لطفا کپی نکنین❤ البته چیز خاصی نیس یه عکس از پشت سَرَمه قیافمم مشخص نیس ولی به هرحال متعلق به منه😁
2728

اگه شیر خودتو میخوره چیزای رونده بخور. اصلا به هیچ عنوان چیزایی که شکم رو سفت میکنه نخور حتی یک بار.

بعدشم اینکه پیش یه متخصص اطفال خوب ببرش شاید به راحتی خوب شع

پروفایلم عکس خودمه لطفا کپی نکنین❤ البته چیز خاصی نیس یه عکس از پشت سَرَمه قیافمم مشخص نیس ولی به هرحال متعلق به منه😁

نه اتفاقا گیلیسیرین خیلی کمک کننده ست و ربطی به عادت نداره من پسرمو تا ۶ ماهگی گیلیسیرین زدم بعدش که به غذا افتاد خودش خوب شد چون کره و روغن تونست بخوره.تو همون گیلیسیرینو ادامه بده خب چه اشکالی داره بچه راحت میشه

نه اتفاقا گیلیسیرین خیلی کمک کننده ست و ربطی به عادت نداره من پسرمو تا ۶ ماهگی گیلیسیرین زدم بعدش که ...

وای خیلی خیالمو راحت کردی عزیزم ممنون. من هر روز میزنم چون خیلی اذیته

2740
نه اتفاقا گیلیسیرین خیلی کمک کننده ست و ربطی به عادت نداره من پسرمو تا ۶ ماهگی گیلیسیرین زدم بعدش که ...

عزیزم شما چه مدت این کارو برای نی‌نیتون انجام میدادید؟ روزی چندبار؟