2733
2739
من عاشق اونجام ولی هیچوقت شوهرم وقت نداره ببر منو تنهاییم فاز نداره

من خونمون چهارباغ پاینه 

همیشه پیاده میرم چند روز پیش رفتم خودم پیاده روی برگشت یه امریکانو گرفتم واسه خودم بدون بچه وشوهر خیلی چسبید😁🤤

گروه سبز:وزن شروع رژیم‌ ۸۸🙈۹۸/۳/۱۵    وزن فعلی ۶۲/۸۰۰   روند کاهش چالشم ۶۵/۲۵۰》۶۴/۸۰۰》۶۴》۶۳/۳۰۰》۶۲/۸۰۰     وزن هدف اول۶۰🔒             هدف طلایی ۵۸💪        قد ۱۶۷    ممنونم ازتاپیک بامدادخمار عزیزم ودوستای مهربونم      ارتقا از‌ گروه ابی به سبز💃⭐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
تو بودی که تاپیک زدی همشهری پاشو خودت کیک درست کن با یه شام خوشمزه

عزیز دلم اخه براش‌یه کادو خریده بودم سایزش کوچیکه باید برم عوض کنم کیکم باید بخرم و اینکه دو تا کار دیگه دارم مربوط به شغلمه و ربطی به تولد نداره اما حتما باید امروز انجامش بدم 😭😭

بچه ها اسنپ بگیرم یا مثلا تپسی اگه بخوام چند جا برم میبرتم ؟  و صبر میکنه که مثلا کارامو انجام بدم ؟ 

زیبایید،اما خالی هستید،برایتان نمیشود مرد...
2740
وای من جات استرس گرفدم😓

به خدا خیلی استرس دارم تازه دو تا کار دیگه هم مربوط به شغلم هستش باید حتما امروز تا قبل ساعت نه انجام بشه کارای تولدم هست بعد تاپیک زدم من خیلی بدشانسم همه اومدن تیکه انداختن که دغدغه ت تو حلقمو فلان ..😐😖

زیبایید،اما خالی هستید،برایتان نمیشود مرد...
عزیز دلم اخه براش‌یه کادو خریده بودم سایزش کوچیکه باید برم عوض کنم کیکم باید بخرم و اینکه دو تا کار ...

اره هزینشو پرداخت کن تازه بارونم شدید نشده 

گروه سبز:وزن شروع رژیم‌ ۸۸🙈۹۸/۳/۱۵    وزن فعلی ۶۲/۸۰۰   روند کاهش چالشم ۶۵/۲۵۰》۶۴/۸۰۰》۶۴》۶۳/۳۰۰》۶۲/۸۰۰     وزن هدف اول۶۰🔒             هدف طلایی ۵۸💪        قد ۱۶۷    ممنونم ازتاپیک بامدادخمار عزیزم ودوستای مهربونم      ارتقا از‌ گروه ابی به سبز💃⭐
به خدا خیلی استرس دارم تازه دو تا کار دیگه هم مربوط به شغلم هستش باید حتما امروز تا قبل ساعت نه انجا ...

زود باش هرکاری میخوای بکنی استرس گرفتم🤐😢۱ساعت دیگه شبه

مژه هم میکاره کارش خوبه  مژه مراقبت میخواد پشت سر همم نزار با روغنم تقویت کن

فامیلش چیه اسم سالنش

چقدر هزینه داره

اومدی عکس ناخنتو بذار منو لایک کن

من برا نماز و غسل نرفتم ولی دوست دارم

2706