2737
2734

بدون عمل میشه مگ 

مامانم عمل کرد دوباره شده مث قبلش 

۳۸ سالش

فـــانی دِدُنیــــا🌑پـــس دلـــ نشکـــنیمـــ  💜دیـــنــ ا'نــسانیتــ 💙 شغـــلــ مـــادر💚 زادگـــاهــ دنیـا 💛محکومیتــ زندگیــ کردنـ❤               

عزیزم اگه امکانش را دارین بیارین اصفهان دکتر احمد شکرچی زاده یک روش با لیزر ابداع کردن تو یک ربع وقت با یک سوراخ توی کمر بیمار عمل میشه و خودش با پای خودش میره اسمش را بزنی تو گوگل فیلم هاش هست قیمت بالایی هم نداده با دفترچه تامین اجتماعی حدود 5میلیون تومن هست بدون بازگشت من رفتم از انگلیس هم مریض داشت 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگرتهران هستی ،دکترشهرام قاسمی هم پیروزی مطب داره هم جردن، کارش خوبه ورزش میده ،دارومیده ،کمربندوکفش طبی میده،عمل نکن هرکه کرده بدترشده.اگه چربی خون نداره پاچه وسوپ پای مرغ ودنبالچه گوسفندخوبه،راه رفتن وورزش توی اب استخرم عالیه.

خدایا،تو بساز،توبسازی قشنگتره❤
2731

تجربمو از کمردرد بگم رفتم کلینیک دانش شماره مطبشون ۲۲۰۲۰۰۴۸ومحدوده پاسداران هست خیلی خوب شدم پارگی دسیک کمر وسیاتیک ۱۰ساله من درمان شد رفتم فیزیوتراپی نتیجه نداد لیزر و ازون تراپی رفتم نشد اخر یه همسایمون دید من این مشکلو دارم راهنمایی کرد چون خودشم بیرون زدگی مهره گردن داشت داشت وبی عمل خوب شده بود برای من ۳۰جلسه درمان جواب داد