2737
2734

به همه میگم شیر ندارم میگن فکر میکنی نداری به بچه شیر خشک نده مثلا از دیشب بهش شیر خشک ندادم همش از صب سینم تو دهنشه مک میزنه و وقتیم در میارم یکم میخابه باز با گریه از خواب بیدار میشه سریع سر سینمو فشار میدم یه قطه شیر میاد گاهی وقتا هیچی همونم نمیاد دیگه ظهری دلم نیومد یکم شیر خشک دادم با حرصو ولع خورد خب اگه شیر داشتم قطعا شیر خشکارو نمیخورد چون وقتی شیر خشک میدمش وعده بعدی نزدیک وعده قبلی باشه نمیخوره

چیکار کنم کم کم داره برا سینمم ناز میکنه نمیخوره

قطر شیر افزا میخورم مرتب عرق رازیانه ماشیر جواب نمیدن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

انجير خوردي؟

كلا ما ايرانى ها اينجورى هستيم كه حتي تو جايى كه هيشكى نميدونه ما كى هستيم اصلا از كجا هستيم؟؟؟اصلا چه شكلي هستيم؟؟؟داريم پز ميديم...يعني در اين حد فناااااا🤤پز ميدى كه چى بشه؟سايت براى رد تبادل نظره نه پز دادن!!!ميخواى پز بدى؟زحمت بكش برو خونه خالت اينا به خاله و عروس خالتو دختر خالت پز بده كه حداقل بدونن كى هستى.هه😏
2738

چند ماهشه نی نی شما؟

منم اوایل شیرم کم بود. بزور میومد یکماه دائم به بچه شیر خودمو یک وعده در میون با شیرخشک دادم. ولی هر ساعت شب بود پامیشدم شیر خودمم میدادم. بالاخره بعد یکی دوماه شیرم خوب شد. با اینکه شقاق سینه هم داشتم و بسیار درد کشیدم بازم شیرمو قطع نکردم. تا پایان دوسال بچم به شکم سیر شیرمو خورد

تا به همه میگم میگن فک میکنی داری بچه رو شیر خشکی نکن بچم از صب زیر سینه داره مک میزنه 😐😐

این حرفا چیه؟

هم شیر خودتو بده هم شیر خشک

گر خداوند من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد.....