2733
2734

سلام دوستان دختر من یکسال و یک ماهشه

وقتی بدنیا اومد ما بردیمش پیش دکتر عباس معین متخصص کودکان

چکابهای ماهیانه رو با ایشون داشتیم

تا اینکه حس میکردیم لگنش صدا میده به دکتر گفتیم ایشون گفتن کاملا طبیعیه و زینک دادن بهش

به دکترش گفتیم بچه رو تو نوزادی از یه حالت به حالت دیگه در میاریم گریه شدید میکنه گفت خوب عادیه

حالا تو سیزده ماهگیش فهمیدیم که لگنش در رفته بوده تو زایمان و این دکتر تشخیص ندادن و حتی زمانیکه ما پرسیدیم ایشون انگار تو باغ نبودن

حالا عملش کردیم با کلی دردسر

و هر روز زجر میکشیم

خواهش میکنم به حرف مراجعان خوب گوش بدید

دکتر عباس معین هم واقعا براشون متاسفم که فقط دنبال ویزیت گرفتن و تندی جمع کردن بودن

وقتی میرفتم مطب ایشون باید یاداوری میکردم بهشون که قدش و بگیر یا دور سرشو بگیر

فقط میخواست زود تموم شه بریم تا نفر بعد بیاد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ای بابا خداکمکش کنه میدونم اذیت میشی ولی به این فکرکن این روزا میگذره وانشالله بچت صحیح وسالم میشه امیدش بخدا

خداانشالله جواب دکترای هیچی ندونم بده

دخترم معجزه خدا هست,خدانگهدار همه ی معجزه هاش باشه.
2731
2738

وقتی مشکل رفع نمیشه حتما باید به پزشک دیگه ای هم مراجعه کرد

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست

کاش دکترشو عوض میکردی، دختر من یک ماهشه واسه نفخ و دل پیچه پیش سه تا دکتر بردم... 

هر سه هم پوشکشو باز کردن لگنشو معاینه کردن 

هرچند دررفتگی لگن باید تو همون بیمارستان چک بشه، خدا لعنتشون کنه با سهل انگاری هاشون! 

انشاالله دخترت زودتر خوب بشه❤️ 

کاش بری به اون دکتر... هم بگی مگه حواسشو جمع کرد

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
2706