2737
2739
عنوان

احساس میکنم شوهرم داره خیانت میکنه..

| مشاهده متن کامل بحث + 546 بازدید | 50 پست
چرا اخه 

چون با واکنش بیجاتون ..اگر خیانت میکنه که لو نمیره و با واکنش شما حواسشو جمع تر میکنه ...اگرم خیانت نمیکنه که داری گند میزنی به زندگیت با حساسیت ها ...واکنشتو تغییر بده و لو نده خودتو

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگ چیزی نباشه چی؟خط ب نام خودمه چطوری باید پرینت بگیرم

برو مرکز فروش خطت.بگو پرینت تماس خطمو بده.میدن بهت ببین چه شماره ای بیشتر گرفته زنگ بزن ببین کی برمیداره.اگه خط بنام خودته اصلا بهش نگو پرینت میگیری یاچی.یواشکی برو بگیر.کارت ملیتو ببر با خودت

انواع کارهای نمدی سفارش قبول میشه😍😍برای انسان بودن احتیاجی به مذهب نیست!اگر نمیتوانی درست و غلط را تشخیص دهی از کمبود فهم و شعور است نه دین
2728
مثلا اگر تماس های مشکوک داشت که رفت بیرون حرف بزنه.یا خوش تیپ ترکرد اون موقع یه چیزی

جرات نداره جلومن ک اینجوری کنه ،بنظرت الان چیکارکنم میدونم نباید بروش میاوردم

ما ازتبار بغضیم ،آسودگی روانیست...

عزیزم این ی واقعیته ک توو این دوره زمونه بیشتر مردا اینجوری ان البته ن همشون!

تاپیک منو بخون منم خیانت دیدم

حالا گیرم مثه من بری گوشیو چک کنی بفهمی خیانت میکنه اخرش ک چی؟ تازه طلبکار میشه پرروتر میشه جلو چشات هر کاری بخواد میکنه

یا باید طلاق بگیری ک تازه اگه با یکی دگ ازدواج کنی‌ از کجا مطمئننی خیانت نمیکنه؟

با کنجکاوی فقط ب خودت ضربه میزنی

مردا ب چپشونم نیس

2740
بفهمه تو برات مهم اون بيشتر حرص ميخوره فقط يجور باشه فك نكنه تو نميفهمي

وای مگ من میتونم برو تعقیبش کن ببین کجامیره

عزیزم این ی واقعیته ک توو این دوره زمونه بیشتر مردا اینجوری ان البته ن همشون! تاپیک منو بخون منم خی ...

پس بزارم خیانت کنه نبودنش پس ازهمچین بودنی بهتره

برو مرکز فروش خطت.بگو پرینت تماس خطمو بده.میدن بهت ببین چه شماره ای بیشتر گرفته زنگ بزن ببین کی برمی ...

خطم همراه اوله میدن مطمعنی؟

2706