2733
2734
عنوان

اعتماد به نفس برای ی زن غوغا میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 1059 بازدید | 88 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
فقط یه اندام ساعت شنی ک به زن اعتماد به نفس میده 

😐😐😐

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

اول اینکه قیافه ک دست خودتون نبوده زشت یا خوشگل

مهم اینه چیزایی ک دست خودتونرو سعی کنین درس کنین 

مثل اندام ..

واقعا اندام مهمترین اصله

هیچ خرجی ام نداره

شما تو خونه دوتا دمبل بخر بزن اینترنت نگاه کن حرکاتو

گاهی سرسری زندگی کن و رد شو..چرا که دقَّتِ زیادی ..دقَّت میدهد❤
2738

راه آسون بگو

لطفا اگر نظر من مخالف عقیده شماست بهم حمله نکنین. ریپلای نکنید.من فقط عقیده شخصی خودم رو مطرح کردم. جای هیچ دعوایی نیست. حوصله بحث باشما و تحمل بد لحنی یه عده تون رو اصلا ندارم. دوستتون دارم اما احترام براتون قائلم پس احترام قائل باشید. یادتون باشه شما با کلامتون فقط دارین سطح فرهنگ و ادب و شعور و تربیت خانوادگی خودتون رو میرسونین. باتشکر از همگی. راستی لایک ممنوع   
اول اینکه قیافه ک دست خودتون نبوده زشت یا خوشگل مهم اینه چیزایی ک دست خودتونرو سعی کنین درس کنین&nb ...

اسی مهم اینه که خودمون رو اونطور که هستیم، باهر اندام و هیکل و قیافه ای که داریم قبول کنیم و باور داشته باشیم💪💪

لطفا اگر نظر من مخالف عقیده شماست بهم حمله نکنین. ریپلای نکنید.من فقط عقیده شخصی خودم رو مطرح کردم. جای هیچ دعوایی نیست. حوصله بحث باشما و تحمل بد لحنی یه عده تون رو اصلا ندارم. دوستتون دارم اما احترام براتون قائلم پس احترام قائل باشید. یادتون باشه شما با کلامتون فقط دارین سطح فرهنگ و ادب و شعور و تربیت خانوادگی خودتون رو میرسونین. باتشکر از همگی. راستی لایک ممنوع   

دوم اینکه هیچ ادمی کامل نیس چرا بعضی هاتون تا یه نقصی دارن سریع تاریکه دنیا میشن؟

شما اگ اعتماد ب نفس داشته باشی قطعا تبدیل میشی به یه زنه شاد..

ی زنه شاد هم میتونه مادر خوبی باشه هم همسر خوبی هم فرزند خوبی

باور کنین واسه ما زنا شادی اولین اصل

گاهی سرسری زندگی کن و رد شو..چرا که دقَّتِ زیادی ..دقَّت میدهد❤

عزیزم اعتماد به نفس خوبه 

اینکه آدم خود کم بینی نداشته باشه 

ولی اعتماد به سقف آدمو به بیراهه میکشونه 

باید یه حس اعتماد به نفس همراه فروتنی در خودمون باشه

خودمون رو از کسی برتر ندونیم 

اسمش را خودکشی نگذار...حتی نهنگی مثل من٬که عمق اقیانوس را دیده ٬دلش برای سواحل تو تنگ میشود...! 
2706