2737
2739

ب سلامتی🤩🤩🤩🤩انشالله ب سلامتی بیان و برگردن انشالله بهشون خوشبگذره 

التماس دعا دارم بیزحمت بگین برا منم دعا کنن ب حاجتم برسم 

انشالله روزی هرسالشون باشه 

عزیزم تا حالا نشنیدم نمیدونم چطوریه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ب سلامتی🤩🤩🤩🤩انشالله ب سلامتی بیان و برگردن انشالله بهشون خوشبگذره  التماس دعا دارم بیزحمت ...

ممنون از شما . انشالله قسمت شما هم بشه. اتفاقا چون دعای پدر و مادرم عجیب میگیره میخوام ازشون که برامون دعا کنن. انشالله که کاراتون به خیر و خوسی باشه همراه با عافیت

2731
من همیشه ارزوم بود پدرمو بفرستم کربلا با پول خودم ولی نشد چون شاغل نشدم هر چند پدرمم نیازی نداره ولی ...

ممنون عزیزم. انشالله به آرزوتون برسید. من یه با سال 92 با پول خودم پدر و مادرمو حج تمتع فرستادم. خییییلی برای من و بچم زحمت میکشن . این یه گوشه از محبتشونو جبران نمیکنه.

ممنون از شما . انشالله قسمت شما هم بشه. اتفاقا چون دعای پدر و مادرم عجیب میگیره میخوام ازشون که برام ...

قربونت برم 

ممنونم عزیزم انشالله سایشون بالاسرتون باشه هزارسال

ممنون عزیزم. انشالله به آرزوتون برسید. من یه با سال 92 با پول خودم پدر و مادرمو حج تمتع فرستادم. خیی ...

ممنون عزیزم افرین به شما و افرین به پدر ومادرتون که همچین فرزندی تربیت کردند بهشون بگو برلی ماهمدعا کنند💕

2740