2737
2739
عنوان

وای یه ادم چقدر میتونه بدبخت باشه خدایا من و بکش بسه دیگه😢

| مشاهده متن کامل بحث + 794 بازدید | 41 پست
اره میخورم ۴ تا باهم بخورم خوبه؟

نهههه

۴تا چی میخوای بخوری؟

مردِ من چشمهایش لبریز از آرامش است...وقتی کنارم قدم میزند از هیچ چیز و هیچ کس ترسی ندارم...او معنای تمام و کمال واژه‌ی امنیت است...قول هایش قول است...تهِ چشمانش پاکی موج میزند...برای عاشقانه هایم مجنون است و برای بچگی کردن هایم پدر ...مردِ من مــــرد است و محکم...آنقدر محکم ک میتوانم با خیال راحت کنارش همان دختربچه‌ی ساده‌ باشم 
اره میخورم ۴ تا باهم بخورم خوبه؟

من‌دو تا بروفن خوردم با یه هیوسین 

من واسه دومی بود عزیزم 

هنوز اقدام نکردم 

چون عفونت دارم فعلا

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
یکیش من سه بار فقط عکس گرفتم😑

چرا؟

باردار شدی

به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود 😁 به مدت نهههههههه ماه 😜 ورپریده میای این ماه تو شکمم یا خودم بیام با چک و لگد بیارمت 😫 
گلم منم عکس رنگی دادم اینقد میترسیدم ی ه ماه خابم نمیبرد از استرس ولی رفتم و اونقدرام درد نداشت اصلا ...

چیشد باردار شدی

به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود 😁 به مدت نهههههههه ماه 😜 ورپریده میای این ماه تو شکمم یا خودم بیام با چک و لگد بیارمت 😫 
نهههه ۴تا چی میخوای بخوری؟

میگم بخورم اثر کنه خوب

2740