2733
2734

از رادیولوژی وقت گرفتم‌ برای عکس رنگی

الان زنگ زده میگه ابمبوه بیار نوار بیار همراه بیار 

قرص ضد درد بخور 

گفتم درد داده میگه اره😐

خدایا من میترسم من و راحتم کن خاهش میکنم 

این چه دردی بود اخه کاش میمردم😢

به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود 😁 به مدت نهههههههه ماه 😜 ورپریده میای این ماه تو شکمم یا خودم بیام با چک و لگد بیارمت 😫 

ما هم از اینا کشیدم...انتظار وسختی...نیش های مردم.....میگذرن....کمی درد داره ولی آدم نمیمیره

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

چندوقته اقدامی ؟ چرا انقدر عجله داری  دختر سنی نداری 

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️
2738
نترس درد نداره زیاد قرصم نخوردی اشکال نداره ولی بعدش قرص میدن واسه اینکه عفونت نگیری مسکن هم میدن کل ...

خدا کنه من از امپول میارسم اون که اونه دیگه

به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود 😁 به مدت نهههههههه ماه 😜 ورپریده میای این ماه تو شکمم یا خودم بیام با چک و لگد بیارمت 😫 
قوی باش گلم 😐 هرکه طاووس خواهد جور هندوستان کشد

نمیخاااااام طاووسم نمیخام 

بچه سهم هر کیه از زندگیش 

اما من دارم به سختی به دست میارمش

2706