2737
2739
عنوان

يه لحظه لطفا 😭

71 بازدید | 8 پست

كم كارى تيرويد ربطى به باردار نشدم دارد چون پزشك گفت نورمال است اما براى اينكه بخواهى باردار بشى كم كاره 

الان ١٠ روز عقب انداختم پريود را بى بى چك يبار مثبت ميشه به باز منفى

😍لطفا دعا كنين بچه ام را سالم وصحتمند بغل كنم 😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
مگه میشه یبار مثبت باشه،  یبار نه مارک بی بی چکت خوب نیست حتما یا خرابه، اگه خط پررنگ انداخته ...

خط كمرنگه 

همين الاتحاد رفتم پزشك گفت اجازه نداريم آزمايش خون بدم چون بايد اول بى بى مثبت شود

😍لطفا دعا كنين بچه ام را سالم وصحتمند بغل كنم 😍
خط كمرنگه  همين الاتحاد رفتم پزشك گفت اجازه نداريم آزمايش خون بدم چون بايد اول بى بى مثبت شود

واااا،  قانون جدیده.؟  برا ما همینجوری میگرفت،  بی بی چک نمیپرسید

و اینکه بعد 10 روز دیگه باید خطش پررنگ باشه،  چند روز دیگه تکرار کن یا برو یه ازمایشگاه دیگه،  باید بگیرن همینجوری

2738
واااا،  قانون جدیده.؟  برا ما همینجوری میگرفت،  بی بی چک نمیپرسید و اینکه بعد 10 روز ...

ایران نیستن ایشون. تو اروپا تا بی بی چک مثبت نبری ازت آزمایش خون نمیگیرن

شیخی به زن فاحشه گفتا مستی                             هر لحظه به دام دگری پابستی                               گفتا شیخا هر آنچه گویی هستم                                    اما تو چنان که مینمایی هستی