2737
2734
عنوان

جای من بودین چ میکردین😩

548 بازدید | 27 پست

دلم میخواد اقدام کنم واسه بچه دوم ولی هر کی منو میبینه میگ وای ی وقت بچه نیاریا حیف اندامت نیس.من قدم 169 و وزنم 63.خیلی از اندامم خوشم میاد هر لباسی ک میپوشم خیلی بهم میاد ولی نگم براتون از حاملگیم ک 25 کیلو اضافه کردم. 😨شوهرم لاغره .یعنی نمونه بارز فیل و فنجون بودیم😄ب نظرتون چیکا کنم؟از طرفی میترسم داداشم تو بارداری من زن بگیره و با اندام ناجور همه ارزوهام ب باد میره از طرفی شوهرم میگ اقدام کنیم هم دخترم تنهاس هم فاصله سنی شوهرم با بچهاش زیاد میشه.چ کنم ب نظرتون؟؟؟(مانکنی و خوش اندامی و فخر ب خواهر چاقم😂یا اقدام و خپل شدن و فخر خواهرم ب من😢همیشه میگ ب امید روزی ک چاق و خپل شی😉)

اگر تصمیم داری برای دومی و بچه ی اولتون بالای ۳ سال حتما اقدام کن دیر بشه تنبل میشی و اینکه بقیه مسائل و ولش کن مهم نیستن بیخیال

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اره نزدیک پنج سالشه

ببین من یکی دارم نمیگم خودم تجربه دو تا رو دارم ولی اگر تصمیم دو تا رو حتما دارین اقدام کن بقیش و بسپار بخدا خودش درست میشه😉

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
ببخشید اصلا دغدغه ات رو درک نکردم من بچه دومم خیلی زودتر برگشتم به وزن و اندام قبلی ام

جدی میگی؟من دو سال طول کشید.اصلا دلم نمیخواس هیچ جا برم خیلی بد شده بودم.ولی از طرفی دلم بچه میخواد

2740

جدا از بحث اندام و اینایی که مطرح کردی

من کلا با بچه ی دوم مخالفم ،خودمم خیلی اندامم قبل حاملگی خوب بود قدم ۱۷۰ و وزنم ۵۸ بود الان ۷۷ کیلوام احتمالا تا ۸۳ اینا هم برم

بعد زایمان میرم باشگاه و وزنمو برمیگردونم به حالت اول و کلا قید حاملگی رو تا همیشه میزنم

[QUOTE=108305412]جدی میگی؟من دو سال طول کشید.اصلا دلم نمیخواس هیچ جا برم خیلی بد شده بودم.ولی از طرفی دلم بچه میخواد[/QUOT

بچه اولم بیشتر طول کشید

البته من هردوتا  12 کیلو اضافه کردم فقط از بس ویار داشتم و اولش 5کیلو کم کردم

ولی درهرحال بچه خیلی یلی اهمیتش بیشتره من تا حالا نشنیدم یکی به خاطر اندام بچه دار نشه!!

حتما سریعتر بچه دوم و بیار. من ۲۱ سالمه‌ تک فرزندم. هیچ دوستی هم ندارم. در کل خیییییلی احساس تنهایی میکنم. همش با خودم حرف میزنم و درد و دل میکنم. گریه میکنم بعد میشینم به خودم دلداری میدم. انشالله بچه دومت هم دختر بشه

2706