2737
2734
عنوان

خانم های شاغل بیان!!!!!!!!!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 215 بازدید | 36 پست
دقیقا منم    

چن سالته اسی? چن ساله مزدوجی؟ من 31 سالمه و 4 سال.

والا من جرات ندارم مهمان سرزده بیاد 

بخدا خونه ام بساطی هس همیشه خیلی خیلی خیلی داغونه

گروه رز صورتی وزن شروع ۶۰.۵ چی باید بنوبسم توی امضام؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فقط تو رو خدا وقتی تصمیم به بچه دار شدن بگیرین که بتوتید از پسش بر بیاید و خودتون بالا سر بجتون باشی ...

من خواهرام اینجورین بخاطر همین خودم متنفرم از این کار

چون میبینم مامانم چقدر سختشه بنده خدا

بیایید دنیارو به جای بهتری تبدیل کنیم  
2728
والا خودشون اصرار دارن که بیاریم مراقبت می کنن،روزی نیس که بهمون نگن

هر چقدرم بگن باز شمایید که مسوول بچتون هستید بچه داداش من یه سره خونه ما بود در حدیکه به من میگه مامان😑

کی فکرشو میکرد‌ یه روزی حرفامونو به آدمایی بگیم که تاحالا ندیدیمشون...!🥲🥲🥲
من خواهرام اینجورین بخاطر همین خودم متنفرم از این کار چون میبینم مامانم چقدر سختشه بنده خدا

چه مامان نجیبی داری که قبول کرده 

و چه خواهر بی ملاحظه و خودخواهی 

گروه رز صورتی وزن شروع ۶۰.۵ چی باید بنوبسم توی امضام؟
2740
منکه خیلی سختمه کارمم یجوریه همش تودادگاهو زندانم اصلاروحیه نمونده برام میام خونم زودکارامومیکنم فکر ...

شما که کارت خوبه دست خودته.  کم تر پرونده بگیری هفته ای یکی دو روز بری سرکار عالیه

خودت مادرشوهری؟

نه عزیز من یه عمه هستم😅 واقعا هم برام عزیزه و دوسش دارم ولی مسولیت بچه و نگه داری و تربیتش پای مادرو پدره درست نیست بندازیش به گردن خانواده ها 

من 30 سالمه یه ساله ازدواج کردم  منم خونم خیلی داغونه    

منم همین شمام ولی خونه م خیلی مرتبع،یه جورایی فک کنم وسواس گرفتم نسبت به مرتب بودن،حالا موندم بچه بیاد بخواد همه جا رو بهم بریزه چکار کنم میترسم رفتار بدی نشون بدم

من خواهرام اینجورین بخاطر همین خودم متنفرم از این کار چون میبینم مامانم چقدر سختشه بنده خدا

والاراون مادر بنده خدا ماهارو بزرگ کرده به اینجا رسونده الان وقت استراحتشه بجای اینکه یه باری از دوشش برداریم حالا بیاد نوه داری هم کنه!