2726
عنوان

خانم های شاغل بیان!!!!!!!!!!!

215 بازدید | 36 پست

سلام 

من هنوز بچه ندارم سرکار میرم تا میام خونه ساعت 6 عصر خسته و کوفته  یه ساعت استراحت میکنم میشه 7 ....7 هم شام میزارم که برای فردا ناهار من و همسر هم بمونه 

یه کم خونه رو تمیز میکنم

ساعت نه و نیمم اماده میشم کارامونو کنیم 10 هم بخوابیم

حالا موندم اونای که بچه کوچیک دارن چجوری میرن سرکار ؟ چجوری وقت میکنن؟

سختتون نیست؟

چرا خیلی سخته ولی چاره نیست نمیشع که بچه نداشت 

💖 اللهُمَ صَلِّ عَلی مُحمَد و آلِ مُحَمَّد و عَجِّل فَرَجَهُم💖خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر تو سر بر بالین گذاشتم بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغازش کردم بابت لحظات شادی که به یاد تو نبـــــودم بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم بابت هر گره که به دستم کور شد و تو را مقصر دانستم بابت همه گناهانی که مرتکب شده ام و همه گناهانی که بعدامرتکب میشوم مرا ببخش و گناهانم را به نیکی تبدیل فرما ای کریم💚💚💚

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بچه که بیاد تازه می فهمی چقد وقت خالی داشتی و می فهمی چقد پوستت کلفت بوده خبر نداشتی

آخرین پرنده را هم رها کرده ام، اما هنوز غمگینم... چیزی در این قفسِ خالی هست، که آزاد نمی شود...                

همینه که زنهای شاغل نسبت به همسراشون شکسته تر میشن و تو دوران میانسالی هزارو یک عوارض میگیرن چون بیش از حد توانشون کار میکنن

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤

منکه خیلی سختمه کارمم یجوریه همش تودادگاهو زندانم اصلاروحیه نمونده برام میام خونم زودکارامومیکنم فکرم مشغوله موکلامه که یجوری کمکشون کنم فقط شباموقع خاب پسرمومیبینم وروزایی که خونه هستم پرونده ندارم

منوپسرم شماهمه‌😍😍بارون اومد ویادم داد توزورت بیشتره#به یادپسر بارون ....

فقط تو رو خدا وقتی تصمیم به بچه دار شدن بگیرین که بتوتید از پسش بر بیاید و خودتون بالا سر بجتون باشید نسپرید به مادر خودتون یا خانواده شوهر چون واقعا اونا گناهی ندارن که شما بچه دار شدید😐 خودم کشیدم که گفتم

کی فکرشو میکرد‌ یه روزی حرفامونو به آدمایی بگیم که تاحالا ندیدیمشون...!🥲🥲🥲
2706