2733
2739
عنوان

دلم میخواد ازخانوادم دور باشم

| مشاهده متن کامل بحث + 470 بازدید | 56 پست

بقول دوستان آرایشگری هم عالیه.اگه طلا داری بفروش یاد بگیر ک نون توشه

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اگه حرفه ای ورزش کردی و میتونی یاد بدی  خصوصی آموزش بده  تبلیغ کن درامدش خیلی خوبه

اره نزدیک ۴ ساله کارمیکنم باید مربیگری درجه ۳ یاد بگیرم 

💄👄یکی سلام گرگ بی طمع نیست یکیچشم گفتنِ دخترا💄👄  بــایــَد ژن آدم بـــودنُ داشــت نــــَه ژِسِـــشـو …🧛    
اگه حرفه ای ورزش کردی و میتونی یاد بدی  خصوصی آموزش بده  تبلیغ کن درامدش خیلی خوبه

یادمه یه خانمه بود میومد تو پارک بانوان خصوصی ورزش حرفه ای برا لاغری یاد میداد ده جلسه ۳۰۰ تومن بیشترم ورزش هوازی بودی

اینقد خوب باش که رفتنت بزرگترین مجازاتشون بشه

به نظرمن هم دنبال یه حرفه و شغل پردرآمد باشی بهتره تابری دانشگاه و درس بخونی. فوقش درس خوندی بدون کارودرامد بعدش باید دنبال کارباشی، بخدا این شغلای آزاد درآمدشون بهتره و موفق تر. میخای بری چهارسال مثلا درس بخونی بعدش کجادنبال کارباشی که برجی فوقش دوتومان بهت بدن. ولی اگه از الان شروع به کارشکنی تواین چهارسال کلی پس اندازمیکنی

2740
خودتو سرگرم کن یه کار خوب اگه بتونی پیدا کنی خیلی خوب میشه باشکاه هم هرروز برو عالیه

باشگاه ک هروز میرم ⁦❤️⁩

💄👄یکی سلام گرگ بی طمع نیست یکیچشم گفتنِ دخترا💄👄  بــایــَد ژن آدم بـــودنُ داشــت نــــَه ژِسِـــشـو …🧛    
وقتتو به بطالت و بیرون رفتن الکی نگذرون قوی باش هدف داشته باش پس اندا کن که روی پای خودت بایستی دستت ...

یکم اراده قوی میخواد اگه بخوام آرایشگری یاد بگیرم باید برم آرایشگاه خوب ببینم 

2706