2726
عنوان

دلم میخواد ازخانوادم دور باشم

470 بازدید | 56 پست

بچه ها تازه جداشدم یه داداش و بابای گیر دارم دلم میخواد ادامه تحصیل بدم برم ی شهر دیگه بلکه مدتی تنها باشم 

💄👄یکی سلام گرگ بی طمع نیست یکیچشم گفتنِ دخترا💄👄  بــایــَد ژن آدم بـــودنُ داشــت نــــَه ژِسِـــشـو …🧛    

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بجای ادامه تحصیل

برو یه حرفه و کار خفن یاد بگیر با درامدش برو مستقل بشو

ممکنه زمان ببره ولی اخرش دکترا هم بگیری نمیتونی درامدی که از یه کار خفن بدست میاری بدستت بیاد و مجبوری برگردی پیششون

2728

خوب ادامه بده بدویه شهردیگه😒

خانما برا خانه دارشدنم صلوات مرسی🌹اگه دلت برادست خط بچگیت تنگ شدبادست مخالفت بنویس🌹چقدرسخت تنگ ماهی بودن بشکنی قاتلی نشکنی زندانبان🌹  
بجای ادامه تحصیل برو یه حرفه و کار خفن یاد بگیر با درامدش برو مستقل بشو ممکنه زمان ببره ولی اخرش د ...

چ حرفه ای ؟ارایشگری پول میخواد ۶.۷ میلیون 

💄👄یکی سلام گرگ بی طمع نیست یکیچشم گفتنِ دخترا💄👄  بــایــَد ژن آدم بـــودنُ داشــت نــــَه ژِسِـــشـو …🧛    

تماام  سعیتو بکن یه رشته خوب قبول شی برا آیندت.ک محتاجشون نباشی.بری شهر دیگه هم راحت باشی

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  
تو همون خانم ورزشکار هیکلی نیستی؟ یبار فک کنم عکستو گذاشتی تو باشگاه بدنسازی بودی  به هیچ ...

اره😂😂

اجازه دخالت نده یک کار معقول انجام بده تا دستت تو جیب خودت بلشه وقتی ادم جدا میشه تو این زمونه باید کفش اهنین پاش کنه

سبک زندگی خودت را داشته باش و از متفاوت بودن نترس و حتی اگرنتیجه اش تنهایی بود، بدان که تنهایی، بهتر از بودن در میان کسانی ست که تورا درصورتی دوست دارند که مانند آنها رفتارکنی.

یکی از دخترای فامیل ما بعدجدایی وام گرفت آرایشگاه زد یکسالو نیمه ماشین خریده کلی درآمده ارایشگری خیلی درامدداره، تازه کمک پدرومادرشه میکنه

قطعا ارایشگری بهترین انتخابه

7-8 تومن ؟؟؟؟؟؟؟ عزیزم بری کاشت ناخن حرفه ای یاد بگیری با دستگاه و موادش زیر 3 تومنه

بعدشم دو ماهه همین پول رو که نه دوبرابرشو درمیاری!

دوست من ارشد حقوق داشت رفت دو سال کاشت ناخن انجام داد 100 تومن جمع کرد 

اجازه دخالت نده یک کار معقول انجام بده تا دستت تو جیب خودت بلشه وقتی ادم جدا میشه تو این زمونه باید ...

مامانمم میگه برو سرکار توخونع نشین 

ولی من تاظهر خوابم بعدش میرم باشگاه گاهیم بادوستام بیرونم 

2706