2737
2739
عنوان

کمردرد هفته دهم

4669 بازدید | 13 پست

ده هفته و دو روزه هستم،از صبح دیروز کمر درد گرفتم نگرانم یکم وقتی بالشت پشت کمرم میذارم وقتی میشینم یا وقتی میخوابم بین پاهام بالشت میذارم بهتر میشه ولی وقتی این کارارو نمیکنم درد دارم،درد هم از وسط تا پایین کمرمه 

کسی بوده اینجوری باشه؟؟؟

👼🏻🤰🏻🧿پسرکم منو بابایی بی صبرانه منتظر اومدنت هستیم😍خدايا شكرت🙏🏼

کلا هر دردی تو بارداری طبیعیه

منم داشتمو دارم کمردردو بدون تکیه گاه ک اصلا نمیتونم بشینم

برای ده ثانیه  بخون فکر کن؛شمر،جانباز جنگ صفین ۱۳بارپای پیاده مکه رفته جا نماز آبکشیم بود ک هرکی میدید میگفت این پسر پیامبره!حر کیه؟سرلشکر ابن زیاده تو عمرش شاید یه رکعت نمازم نخونده (اصطلاح)راهو رو امام بست نزاشت مسیرشو عوض کنه!شمر برای لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت رسید و حر برای لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت!کی میدونه فکر کن!شاید منو تو دین دار شمشیر به دست جلو اقا ایستادیم و اونایی ک سرزنش میکنیم شدن یار اقا! گروه زرد:وزن اولیه ۹۶......هدف اول ۹۰🔓.....هدف دوم۸۵🔓.....هدف سوم ۸۰🔒.......هدف چهارم 75🔒.........هدف پنجم۷۰🔒.....ب امیدخدا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
کلا هر دردی تو بارداری طبیعیه منم داشتمو دارم کمردردو بدون تکیه گاه ک اصلا نمیتونم بشینم

واقعا؟؟من نگران سقطم البته لک بینی اینا ندارم از دیروز شرو‌شده،شما کجاهای کمرتون درد میکنه؟

الان خیلی زوده بدار اخراش کمر درد درست حسابی میبینی

یعنی نگران کننده س از الان؟

واقعا؟؟من نگران سقطم البته لک بینی اینا ندارم از دیروز شرو‌شده،شما کجاهای کمرتون درد میکنه؟

پایین کمرم گودی کمرم

برای ده ثانیه  بخون فکر کن؛شمر،جانباز جنگ صفین ۱۳بارپای پیاده مکه رفته جا نماز آبکشیم بود ک هرکی میدید میگفت این پسر پیامبره!حر کیه؟سرلشکر ابن زیاده تو عمرش شاید یه رکعت نمازم نخونده (اصطلاح)راهو رو امام بست نزاشت مسیرشو عوض کنه!شمر برای لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت رسید و حر برای لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت!کی میدونه فکر کن!شاید منو تو دین دار شمشیر به دست جلو اقا ایستادیم و اونایی ک سرزنش میکنیم شدن یار اقا! گروه زرد:وزن اولیه ۹۶......هدف اول ۹۰🔓.....هدف دوم۸۵🔓.....هدف سوم ۸۰🔒.......هدف چهارم 75🔒.........هدف پنجم۷۰🔒.....ب امیدخدا
2738
یعنی نگران کننده س از الان؟

نه عزیزممم منظورم اینه که اخراش خیلی سختره!!!من تا ۱۲ هفته دل درد داشتم همش کلا تو بارداری درد طبیعی هست

دختر نازم من و بابایی بی صبرانه منتظر اومدنت هستیم ! فرشته کوچولوم ۲ آذر ۹۸ زمینی شد !!خدایا شکرت!!
آره مال منم اونجاهاس،شما از کی شرو شد کمر دردتون

از ۵ هفتگی هی ب مرور شدیدتر میشه

آره به احتمال زیاد هم نی نی پسر من و دختر دایی و زن دایم همین مشکل و داشتیم نی نیمون پسره برو دکتر ب ...

والا پسر دختر فرقی برام نداره فقط سالم به دنیا بیارمش

نه عزیزممم منظورم اینه که اخراش خیلی سختره!!!من تا ۱۲ هفته دل درد داشتم همش کلا تو بارداری درد طبیعی ...

ممنونم ازت امیدوار شدم ان شالله دخترتون به سلامت دنیا بیاد عزیزم

ممنونم ازت امیدوار شدم ان شالله دخترتون به سلامت دنیا بیاد عزیزم

ممنون گلممم همچنین نی نی شما😙😚

دختر نازم من و بابایی بی صبرانه منتظر اومدنت هستیم ! فرشته کوچولوم ۲ آذر ۹۸ زمینی شد !!خدایا شکرت!!