2733
2734
عنوان

کیا اصلا دوست پسر نداشتن ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1267 بازدید | 121 پست

من نداشتم چند دفعه چت کردم تو اینستا ولی در حد دو سه روز بعدش بلاک کردم حوصلشو نو ندارم

اگر فکر کنم بحث کردن با یک کاربر به جایی نمی‌رسه جواب نمی‌دم. بنابراین این جواب ندادن رو کم آوردن درنظر نگیر دوست عزیز. تا زمانی که حرفات عاقلانه باشه به نظرم لایق گفتگو هستی. هرجا هم فکر کردی من دارم اشتباه حرف میزنم با دلایل منطقی من رو مجاب کن. من با کمال میل عذرخواهی می کنم. با کاربرای کم سنی که خودشون رو عقل کل میدونن که کلا بحث نمیکنم چون همین نشونه ی بی عقلی شونه.

کمی امیدوار شدم ب زندگی خخخخخ ...ن خدایی چیه مد شده دوستپسر ..اصن نمیترسن باهاش میزنن بیرون ؟یا پیامک بازی؟

جنبه مذهبی رو ب کنار نمیترسن دوست پسرشون ازشون عکس بگیره یابلایی سرشون بیاره!!!!!

دوقلو داشتن چ خوبه😄من وابجیم دوقلوییم دوتا قل کاملا همسان ازهرنظر اخلاق ورفتار واعتقادات ...گاهی حتی ادامه خواب همو میبینیم دنیایی داریم واسه خودمون خخخخخ....ان شالله هرکی دوقلو میخواد خدابهش بده😃😃😃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من از ۱۴سالگی تا ۱۷سالگی ۱۱تا دوس پسر عوض کردم  به دلم نمی نشستن😂😂😂

یاخدا 

دوقلو داشتن چ خوبه😄من وابجیم دوقلوییم دوتا قل کاملا همسان ازهرنظر اخلاق ورفتار واعتقادات ...گاهی حتی ادامه خواب همو میبینیم دنیایی داریم واسه خودمون خخخخخ....ان شالله هرکی دوقلو میخواد خدابهش بده😃😃😃
2731

من نداشتم اصلازمان مجردی توخوابگاه بهم میگفتن ازبس بی عرضه ای اما واقعا دلیلی نمیدیدم باپسری دوست بشم الان که به شوهرم میگم باورش نمیشه میگه بهت نمیاد نداشته باشی 

کمی امیدوار شدم ب زندگی خخخخخ ...ن خدایی چیه مد شده دوستپسر ..اصن نمیترسن باهاش میزنن بیرون ؟یا پیام ...

اره والله ....تازه بعضی دخترا به یه دوس پسرم راضی نمیشن ما تودبیرستان یه همکلاسی داشتیم دوسه تا دوس پسر داش 😑😑😑😑

2738

من حالا دلیل سوال چی 

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم
2706