2733
2734
عنوان

کیا تو دوران عقد رابطه کامل داشتن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 6708 بازدید | 166 پست
شما کره مریخ زندگی میکنید     چققققققدر خووووب یاد مسئولین افتادم همه چی گل و بلبل

شایدم جاییم که دارم با آدماااا زندگی میکنم!!!😊

وژدانن  به  عنوان  یه کرمانشاهی  خیلی  زور  داره  بشم  به  خاطر شَم شَمَه کوره ی فیرنی بمیرم                                                                       اگه مه کرونا گرفتم کُشتم بالای اعلامیگَم بنویسین خرس خوردش 😂😂😂🐻                                                                                                 شَم شَمَه کوره= خفاش 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اونوقت برای شناسنامه اقایون برای اینکه اسم طرف رو حذف کنند چکارمیکنند؟.....فقط این بدبختیا مال زناس& ...

فک کنم بشرطی همسرشون باکره باشن😂خانومو پاک کنن اقا هم پاک میشه دگه

🖤
2728
اونوقت برای شناسنامه اقایون برای اینکه اسم طرف رو حذف کنند چکارمیکنند؟.....فقط این بدبختیا مال زناس& ...

برای آقایون باید رضایت همسر دوم باشه 

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   
تهران و شهر های بزرگ  تو شهرستان چون همه همو میشناسن نمیشه

من کرمانشاهم

اینطور نیست واقعا

وژدانن  به  عنوان  یه کرمانشاهی  خیلی  زور  داره  بشم  به  خاطر شَم شَمَه کوره ی فیرنی بمیرم                                                                       اگه مه کرونا گرفتم کُشتم بالای اعلامیگَم بنویسین خرس خوردش 😂😂😂🐻                                                                                                 شَم شَمَه کوره= خفاش 
2740
تهران و شهر های بزرگ  تو شهرستان چون همه همو میشناسن نمیشه

الکی نگووو بابا منم شهرستانم نصفه دخترای اینجا از نصف بیشتر باکره نیستن یا در نهایت باکره از جلو هستن 👌ب ظاهر بعضیاشون باکرن

🖤
اون پسره خیلی مشکل داشته که این کارو میکرده این جور آدما مرد زندگی نیستن  اتفاقا رابطه کامل با ...

دقیقا 

مدل شوهرشم اینجوری بود که واقعا  س ک س الویت زندگیش بوده

ولی خب با تموم این کارا رفتن سرزندگیشون اخر 

ان شالله خوشبخت شن  

همون دیگه مملکت گل و بلبل شما مسئول کدوم ارگان هستین ؟؟؟    

باشه جانم

همه اینطورن

خوبه؟

شما خودتو بخشیدی حالا؟

2706