2733
2734
عنوان

کیا تو دوران عقد رابطه کامل داشتن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 6708 بازدید | 166 پست

به نظرم نباشه بهتره

اولا هزار راه برای این که نیاز همسرت رفع بشه و ازت سرد نشه وجود داره 

دوما که من که با یه مشاور حرف زدم طبق قوانین ما ( هر کاری کنیم داریم تو این کشور با این قوانین زندگی می کنیم)بهتره رابطه نباشه تا خدا نکرده مشکلی اگر پیش اومد به بن بست نخوری( هیچکس از آینده خبر نداره)

سوما هم به نظرم این که رابطه کامل اول تو خونه خودت و تو آرامش کامل انجام بشه خیلی بهتره 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا دقیقا همین جوره  تو تهران که اوضاع داغونه دخترای دبیرستانی خیلی راحت رابطه دارن

باور کن من فقط اینجا این چیزا رو میخونم

ما هم تو تهرانیم ولی دخترا اینجوری نیستن

شهید تهرانی مقدم : “فقط انسان های ضعیف به اندازه ی امکاناتشان کار میکنند”
اینجوریام نیست یه عده اینجورن که بسط میدن ماجرا رو به همه به چشمتون اینجور میاد

والا دوستای من وکیل هستن اکثرا میان تعریف میکنن

از اینجوریاااام خییییییلی بدتره

منتها بعضیا چشماشونو بستن!

2731
چرا دقیقا همین جوره  تو تهران که اوضاع داغونه دخترای دبیرستانی خیلی راحت رابطه دارن

تهران بله

وژدانن  به  عنوان  یه کرمانشاهی  خیلی  زور  داره  بشم  به  خاطر شَم شَمَه کوره ی فیرنی بمیرم                                                                       اگه مه کرونا گرفتم کُشتم بالای اعلامیگَم بنویسین خرس خوردش 😂😂😂🐻                                                                                                 شَم شَمَه کوره= خفاش 
یعنی برای اینکه اسم طرف توشناسنامت بردارن  میفرستن پزشکی قانونی؟

عاره عزیزم 

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   
والا دوستای من وکیل هستن اکثرا میان تعریف میکنن از اینجوریاااام خییییییلی بدتره منتها بعضیا چشماشو ...

دخترایه اطراف من که اینطور نیستن

حتی خیلیا دیگه دوست پسر ندارن واسه این مدل توقعات

وژدانن  به  عنوان  یه کرمانشاهی  خیلی  زور  داره  بشم  به  خاطر شَم شَمَه کوره ی فیرنی بمیرم                                                                       اگه مه کرونا گرفتم کُشتم بالای اعلامیگَم بنویسین خرس خوردش 😂😂😂🐻                                                                                                 شَم شَمَه کوره= خفاش 
2738
یعنی برای اینکه اسم طرف توشناسنامت بردارن  میفرستن پزشکی قانونی؟

هم اسم 

هم مهریه نصف

هم حق حبس داری تو دوران عقد ( همین چند وقت پیش خانم می گفت رابطه کامل داشته پسر زندگی درست درمون نداره خونه پدرش ولی رفت عدم تمکین گرفته)

اخه ما تو عقد همیشه پیشه هم بودیم من خونشون میرفتم اونم خونمون میموند اخه نمیشه کنترل کرد ک خخخخ

میدونین خوشبخت ترین زن عالم کیه اجازه بدین خودم بگم:حوا بخاطره اینکه مادرشوهر نداره خواهرشوهرنداره جاااررری نداره وازهمه مهمتر اینکه شوهرش آآآآآآدمه🤣🤣🤣
نباشه بهتتنتتره  هرچی دوران عقد تشنش بذاری بهتره واسه مراسم عروسی و اینا هم عجله میکنه وشوق ...

اون پسره خیلی مشکل داشته که این کارو میکرده این جور آدما مرد زندگی نیستن 

اتفاقا رابطه کامل باعث شده دوستت چهره واقعی شوهرشو بشناسه باید یه فکری میکرده حتما 

من که شوهرم به خاطر رابطه کامل شوق داشته باشه عروسی بگیره بهم بر میخوره زندگی که فقط این نیست 

مرد اگ مرد باشه واسه این که همیشه در کنار همسرش باشه تلاش میکنه زود عروسی بگیره نه فقط لذت رابطه کامل 

2706