2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
جهازم شاید 5ملیونم نشد... عروسیم برام نگرفتن شوهرم خودش گرفت

ناراحت نباش خدای مام بزرگه

فلک تيرم نزن بالم شكسته/غباري بي كسي برمن نشسته/درخت باغ تو سبزه هميشه/خراشيدي دلم رامثل شيشه/رفيقان قدريگديگربدونيد اجل سنگست وادم مثل شيشه

کاش می شد تمامِ آدم های غمگین و تنهایِ جهان را در آغوش کشید ، برایشان چای ریخت ، کنارشان نشست و با چند کلامِ ساده ، به لحظاتشان رنگِ آرامش پاشید و حالشان را خوب کرد .

کاش می شد این را قاطعانه و آرام در گوشِ تمامِ آدم ها گفت ؛

که غم و اندوه ، رفتنی است و روزهایِ خوب در راه اند ،

که حالِ همه مان خوب خواهد شد ...

2738
جهازم شاید 5ملیونم نشد... عروسیم برام نگرفتن شوهرم خودش گرفت

الان که با پنج میلیون دو دست لیوان میشه خرید مگه میشه؟؟

نابینا غصه نخور در دنیا چیز قشنگی برای دیدن وجود ندارد ماهم که میبینیم خود را به کوری زده ایم باور کن!!! ماهی ها گریه شان دیده نمیشود گرگها خوابیدنشان   عقاب ها سقوطشان وانسان ها درونشان  
داریم خونمونو میسازیم فعلا هنوز دیواراشم نیاوردیم بالا... همسایه هامون میگن مامانت کمکت کرده ک شوهرت ...

اولا به همسایه هاچه؟دوما تو مگه باحرف اونا قراره بری جلو؟سوما ادم نباید امار زندگیشو بده دست اینواون

فلک تيرم نزن بالم شكسته/غباري بي كسي برمن نشسته/درخت باغ تو سبزه هميشه/خراشيدي دلم رامثل شيشه/رفيقان قدريگديگربدونيد اجل سنگست وادم مثل شيشه

ب مامانم گفتم همینایی ک برات خبر میارن میگن انگار کمک دخترت کردی داره خونخ میسازه... ب همینام بگو من براش عروسی نگرفتم... برو بگو ک جهازش5میلیونم نیس... بهش گفتم مامان اینا وضیفه تو نیس وضیفه بابام بوده ک خرج بده ولی منم دانشگاه نرفتم خیلی از خرجایی ک باید برام انجام میدادین رو ندادین با اینکه داشتین پولشو... 

چش عسلی تو دل برو
2706