2737
2734

میشه به‌منم یاد بدید که چطوری  میتونم ماست خوب درست‌کنم؟؟؟

و اینکه چه ظرفی مناسب‌تره برای اینکار

دختـرے در مـن ساز امیـدوارے مینوازد...

مامانم هميشه درست ميكنه خودم بلد نيستم فقط ميدونم شيرو ميزاره ميپزه بعد ميزاره كنار سرد ميشه 

خامه و ماستم مايع ميزنه ك ماستش خامه اي شه

مادر شوهرمم سرشير و ماست مايع ميزنه جفتش خوب ميشه

اما درست كردنشو بلد نيستم

🎊لاغري با تاپيك بامداد خمارعزيزم🎊 💚گروه سبز   وزن اوليه (٩٦.٤٠٠) وزن فعلي (٧٢.٢٠٠) وزن هدف (٦٨)💚               قد (١٧٠)  شروع رژيم از مهر ٩٨ من ميتونم بزودي به هدفم برسم همونطور كه تا الان با كمك دوستاي خوبم و بامدادخمار عزيزم(الهه جونم) تونستم از اين به بعدم ميتونم 💞👗👗👗👗👗👗👗🥗🥗🥦🥦🥗💚❤️💞ممنونم از الهه جونم و دوستاي خوبم💞❤️😘😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هر ظرفی میشه...پلاستیکی. شیشه ای،سطل.لیوان.هرچی...بزار شیر بجوشه بعد بزار درحدی خنک بشه که اگشتتو میزنی بهش یکم احساس داغی کنیولی نسوزی...بعد مثلا برا یک کیلو شیر دوتا قاشق ماست شیرین بزنی

2728

تو ظرف یکبار مصرف یا شیشه ای 

شیر که ولرم باشه رو میریزی داخلش بعد ماست رو میریزی درش رو میزاری یه پتو میپیچی دورش تا ۳ساعت ببین درست شده اگه نه بیشتر بمونه بعد بزار یخچال تا سرد بشه

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    
تو ظرف یکبار مصرف یا شیشه ای  شیر که ولرم باشه رو میریزی داخلش بعد ماست رو میریزی درش رو میزار ...

مامان سه ویرانگر😀😀😀😀

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم

هیچی فقط شیر میجوشونی بعدکه یکم خنک شد درحدی که دستو نسوزونه ولی گرم باشه نه خیلی سرد دویاسه قاشق ماست که همش زدی رو میریزی توشیر وهم میزنی بعد روشو میپوشونی مثلا باپتو سه چهارساعت دیگه میذاریش تو یخچال.من تو ظرف پلاستیکی یاهمون دبه ماست 

2738

باید شیر کامل بخری ینی پر چرب که مثل روستاییا بشه وقتی جوشید بزار کنار وقتی انگشتتو کردی تو شیر ولرم بود یه قاشق ماست بزن بهش هم بزن خیلی کم درشو بزار بپوشون بزار یه جا که تکون نخوره.

میشه برای سلامتی دخترم صلوات بفرستی❤
منظورت از پختن شیر جوشوندن بود دیگه؟!؟!      

اره

🎊لاغري با تاپيك بامداد خمارعزيزم🎊 💚گروه سبز   وزن اوليه (٩٦.٤٠٠) وزن فعلي (٧٢.٢٠٠) وزن هدف (٦٨)💚               قد (١٧٠)  شروع رژيم از مهر ٩٨ من ميتونم بزودي به هدفم برسم همونطور كه تا الان با كمك دوستاي خوبم و بامدادخمار عزيزم(الهه جونم) تونستم از اين به بعدم ميتونم 💞👗👗👗👗👗👗👗🥗🥗🥦🥦🥗💚❤️💞ممنونم از الهه جونم و دوستاي خوبم💞❤️😘😘

من خیلی درست نکردم

ولی تو ظرف رویی فکرکنم بهتر میگیره 

شیرو بجوشون بعد بزار ولرم شه جوری که چند دفعه انگشتو داخلش تکون بدی نسوزونه بعد چند قاشق ماست بزن توش و با حوله یا پارچه ضخیم خوب دور و روشو بپوشون هفت هشت ساعتی موند چند ساعتی هم بزار تو یخچال 

یکی دو دفعه درست کن قلق هاش دستت میاد

اگه ظرف سفالی بگیری که توش رنگ نشده باشه خیلی عالیه .اگه نه تو قابلمه رویی کوچیکم خوب میشه.شیر از سنتی ها بگیر که چرب باشه دمای شیر هم حدود ۴۰ درجه باشه طوری که انگشت بزاری توش نسوزه

خدا بهترین نعمتی که بهم داد خودش بود.حس بودن با خدا خیلی زیباست

شیر محلی پرچرب بگیری ماستت عالی میشه مایه ی ماستتم اگه شیرین باشه ماستت شیرین میشه اگه ترش باشه ماستت ترش البته ممکنه دمای شیر هم تو مزه ی ماست اثر بذاره

شیر رو تو یه قابلمه اول بجوشون فقط مدام هم بزن تا شیر ته نگیره چون اینجوری پروتئنای شیر ته نشین میشه و میسوزه حیفه، وقتی جوش اومد خاموش کن بذار تا حدی خنک شه که وقتی انگشتتو به مدت 10 ثانیه توش نگه میداری گرم باشه ولی انگشتت نسوزه بعد شیرت رو بریز تو ظرفی که میخوای ماست بگیری اگه سفالی باشه که عالیه بعد مایه ماستتو خوب بزن و اگه خواستی نوک قاشق چای خوری نمکم بزن بعد بریز تو شیر و خوب هم بزن تا باشیر قاطی شه در ظرف رو ببند و ظرفتو بذار تو یه کیسه مشما و سرشو گره بزن بعد بپیچ لای یه پتوی کوچیک و بذار یه گوشه ی گرم آشپزخونه که دستت اینا هم بهش نخوره چون تا 6 5 ساعت نباید اصلا تکون بخوره بعد 5 6 ساعت پتو و مشمارو آروم باز کن بذارش تو یخچال بهتره یه روز بمونه تو یخچال بعد استفاده کنین

نوش جون

بازم میگم شیر محلی پرچرب ماست سفت تر و خوشمزه تری میده

اگر میخواین کسی به حرفتون توجه کنهبا این جمله شروع کنید:"نمی‌دونم اینو بهت بگم یا نه..."😶
شیر محلی پرچرب بگیری ماستت عالی میشه مایه ی ماستتم اگه شیرین باشه ماستت شیرین میشه اگه ترش باشه ماست ...

خییییلی ممنونم از توضیحات کاملت عزیزم

دختـرے در مـن ساز امیـدوارے مینوازد...
2706