2737
2734
وااای انقد دلم میخواست الان خونه بودم با یه بالش و پتو...

دیگه ساعت دوازدس عزیزم خونه هم بودی الان دور کارای خونه بودی😁😁

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها❤بگو که چاره سازی و خدای چاره سازها❤بگو که نیستی فقط خدای در سجودها❤تو در قیام سروها،تو در خروش رودها❤تو در هوای باغ ها،میان شاه توت ها❤تو بر لب قنات ها،تو در دل قنوت ها❤خدای من،چه بی خبر قدم زدم کنار تو❤رفیق من،چه دیر آمدم سر قرار تو❤قرار من،قرار لحظه های بی قرار من❤خدای من،یگانه ی همیشه در کنار من❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740

عزیزم منم يه روزی حسرت کار میخورم الان 7 سال داره تموم میشه رفتم تو 8 سال سابقه کار یک ملیون و.چهار صد میگیرم آخه میرزه يه پسر 24 سال تازه همکارم شده داره 800میگیره اینحا مملکت زور کار برای بدبخت بیچاره هاست هرچند خداروشکر محتاج نیستیم ولی به صدقه سری شوهرم و.کارش نه کار من خیر سرم فقط خواستم مستقل باشم از چایی بریزم واسه رییس تا اشغال ببرم همه کار کردم واسه خاطر استقلال مالی الانم باردارم دلم فقط خوش به بیمه بیکاری همین

عزیزم منم يه روزی حسرت کار میخورم الان 7 سال داره تموم میشه رفتم تو 8 سال سابقه کار یک ملیون و.چهار ...

شکر کن خواهر کار  داری من هر روز کارم گریه کردنه 

افسردگی حاد گرفتم  بخدا

بهونع ی الکی  میگن رات دوره انگار اونا میخان سختی رفت و امدو بکشن  در ضمن ۱۸ سالمه سابقه ...

با این سن دیگه توقع نداشته باش جای خوب بخوان. جای خوب سابقه می خواد . منم از شرکتهای کوچیک شروع کردم. اولش بیمه هم نبودم اما یواش یواش که کارم رو بلد شدم و سابقه دار شدم رفتم دنبال کار گشتم . خدا رو شکر یه شرکت خوب دارم کارم میکنم. از کارم راضیم. سرویس، بیمه، حق ناهار، حقوق، مزایا،پاداش ، عیدی

هنوزم چشمای تو مثل شبای پرستاره ست ، هنوزم دیدن تو برام مثل عمر دوبارست، هنوزم وقتی می خندی دلم از شادی می لرزه، هنوزم با تو نشستن به همه دنیا می ارزه
2706