2733
2739

ان شاءالله درهای رحمت خدا بیشتر از قبل به روی شما باز بشه و شغل مناسب پیدا کنی 

یه نذر کوچولو هم بکن با اولین حقوق به نیازمندی کمک کنی 

برای امور معنوی توسل به حضرت جواد میوه دل امام رضا بکن 

درد من حصار برکه نیست!!!!درد من زیستن با ماهیانی است که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده است!!!!!! 

عزيز چه كاري بلدي؟ مهارت رو ببر بالامثلاكاراي كامپيوتر يا بازاريابي . اگه بتوني يه نرم افزار خاص رشته ات رو يادبگيري كلي كمكه . اوايل هم بايد به حقوق كم راضي باشي خدا بزرگه . وقتي سركاري راحت تر موقعيتاي شغلي جور ميشه. علتش هم بالارفتن تجربه است هم ارتباط با محيطاي كاري ديگه. برات دعا ميكنم

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
800 تومن حقوقمه یه شرکت خصوصی

برای تمام وقت کم میده

هنوزم چشمای تو مثل شبای پرستاره ست ، هنوزم دیدن تو برام مثل عمر دوبارست، هنوزم وقتی می خندی دلم از شادی می لرزه، هنوزم با تو نشستن به همه دنیا می ارزه

عزیزم تو هنوز سنی نداری، بنظرم یه مهارت درست حسابی یاد بگیر بعد برو دنبال کار، حسابداری ، کامپیوتر، زبان  و یا هر مهارتی که بهش علاقه داری، چون اگه علاقه داشته باشی میزان موفقیتت بیشتره، الان هجده سالته تا نوزده سالگی یه تخصص یاد بگیر ، دیگه تا اخر عمرت بقیه دنبالتن برای کار نه شما دنبال کار، من ۳۲ سالمه عاشق زبان انگلیسی بودم اگه از سن شما شروع میکردم الان هم حالم بهتر بود و هم مطمئنا پیشرفت کرده بودم و درآمد خوب داشتم، حتماااااااااا یه تخصص یاد بگیر حتی اگه شده یک سال بیکار باشی و نتونی لباس بخری

2706