2737
2739
عنوان

دوستان لطفا منو همراهی و راهنمایی کنید خیلی حالم بده

| مشاهده متن کامل بحث + 202 بازدید | 20 پست
اون تو کاراش داره بهت میگه از تو توجه بیشتری میخواد . خلق و خوی مرد اینطوریه ک دوست داره در هر شرایط ...

اره درسته ولی تصور کن نقشی ک برای زن و مرد تایین شده اینه که مرد وظیفه داره مایحتاج زن و بچه رو فراهم کنه و زن خونه رو گرم نگه داره . البته من مخالف کار بیرون زن نیستم ولی هر چقدم ک تو زود بری بیای وظایفت بیشتره .اگه واقعا وضع مالیت خوبه و نیازی به کار کردنت نیس نرو چون بعدا عواقبش رو میبینی و خدایی نکرده خانوادت از هم میپاچه چون با توجه ب حرفایی ک شوهرت میزنه یک سردی توش بوجود میاد 

خدا با من است 
هیچ گناهی نداری .خیلیم ادم شجاع و صاحب اراده ای هستی ولی ایشون وقتی با یه ادم هجوه ساله ازدواج میکرد ...

از همون روز اول من گفتم هم درس میخونم هم سر کار میرم خودش گفت توا نخای من میگم باید اینجوری باشه

این همه سال به بچه ی کوچیک با نوزاد پدرم دراومد درس خوندم بعدش این میخاد من همه چیزمو زیر پا بزارم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از همون روز اول من گفتم هم درس میخونم هم سر کار میرم خودش گفت توا نخای من میگم باید اینجوری باشه ای ...

ادم خوبیه فقط وابسته و ترسو همین

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
اره درسته ولی تصور کن نقشی ک برای زن و مرد تایین شده اینه که مرد وظیفه داره مایحتاج زن و بچه رو فراه ...

وضع مالیم معمولیه در حدی که خونه و ماشین دارم ولی آرزوهای جفتمون بیشتر از این حرفاس و کلا اموراتمون به راحتی نمیگذره 

2731

واقعا انصاف که فقط من یک طرفه سعی کنم درک کنم دلجویی کنم 

پس خودم چی منم نیاز دارم به یه مردی بهش تکیه کنم بعد از تموم استرسا و روزمرگی های هر روز سرمو بزارم رو شونه ش آروم بشم 

مرده دیگه خره. بنظرم فقط دنبال اینه که تو خودتو ضعیفتر و پایین تر نشون بدی که البته با روشهای زنانه میتونی همه جوره مطیع خودتو نشون بدی و در عین حال کاراتو پیش ببری 

چون با این روش به جایی نمیرسی قطعا

پیشنهاد من اینه که از روابط زناشوییت شروع کن و بذار حس مردانش ارضا بشه و برتری رو بهش با لفظ القا کن

ازش برای بعضی کارای واضح اجازه بگیر

خوشحالش کن دیگه