2737
2734

شوهر من وحشتناک سربه زیر و خجالتیه و فقط در حد احترام با خانم ها حرف میزنه ، رفته کربلا وخالم هم رفته بوده کربلا با دخترش اینا و حال دخترش بد میشه میرن موکب  پیش دکتر ،که اتفاقی همون موکبی میره که شوهرم بوده ، شوهرم طبق معمول همون رفتار میکنه و خیلی با احترام میگه سفارشونتم کردم و میره سرکارش میگه بعد که تموم شده بود سرمش اومده پیشم خالت بهم گفته فاطمه بهت گفته محل من نزاری ،شوهرمم میگه چشام داشت میزد بیرون گفتم خاله خانم ،درمورد فاطمه اشتباه میکنید و فاطمه اصلا راجع ب شما حرفی نمیزنه میگه خالت بهم گفته روز اول هم خواستم بیام خونتون بگم ای دختره اصلا بدرد شما نمیخوره عصبیه (حالا منم از اونام که اخممو کسی ندیدها)و فلان بیسار ، میومدی دختر خودم بهت میدم همه کارم برات میکردم،، شوهرم خیلی ناراحت میشه بهش میگه من از انتخاب خودم راضی هستم و صدبار هم برگردم عقب فقط اونو انتخاب میکنم چون تنها کسیکه باهاش خوشبختم اونه بعدم بهش میگه مریض دارم لطفا بفرمایید بیرون ،،، الان شوهرم برگشته بهم میگه رابطتتو به طور کل قطع میکنی و شمارشونم حذف میکنی(رابطه هم ندارم باهاش در حدایکه شمارش زارم و گاهی پیامی)اگه شمارش حذف کنم خالم باز دوباره چرت پرت تحویلم میده خیلی خیلی زبون دراز و بی حیاست و از ابرو بردن نمیترسه به نظرتون چکار کنم ؟؟؟

کسانی که سرکتاب میخوان خصوصی (مادر سه فرزند

کات کن خودتو راحت کن

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 

جدیدا چرا همه با خاله ها چ دختر خاله و خاهراشون بد شدن؟؟؟

من همیشه فکر میکردم خوبن باهم چون خودم ندارم

میشه برای اینکه یه بچه سالم و باهوش داشته باشم برام دعا کنی و آرزوی خوب کنی؟ممنون🙏 اینو بدون حس خوبت برای بقیه دوبرابرش به خودت برمیگرده🌼

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

برچی با این جور آدما در ارتباطی حسود بدجنس من جای تو باشم جوابشو میدم تا خیال نکنه با هالو طرفه ببخشبدا گل من توام عین خواهرم شوهرت آدم خوبیه اون خاله اتم که ولش کن دو روز دیگه شوهرت بدردت میخوره 

2706