2737
2734
عنوان

دخالت مادرشوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 397 بازدید | 26 پست
زبون کوتاهی من باعث درار شدن زبون مادر شوهرمه ولی من دارم خودمو عوض میکنم جرررررررش بدمممممممممممممم ...

برو جرررش بده برو پاره اش کن🤣

رحمان ۱۴۰۰🤣

گفتند که او عاشق گیسوی کمند است،،،موهای من از عصر همان روز بلند است 👧

به نظرم دختری که ازدواج میکنه باید کاری کنه احترامشو نگه دارن .

به این صورت که اگه خواستن دخالتی انجام بدن خیلی راحت بگه من نیاز به مشورت و راهنمایی هیچ کسی ندارم حتی اگه راه رو اشتباه برم .

اگه هم دید بازم دخالت میکنن خیلی راحت بگه شما احترام منو نگه نمیدارین و منم نمیتونم بهتون اجازه بدم بهم بی احترامی کنین ...

زبون کوتاه خانمای ایرانی هم فقط و فقط ترس از طلاق دادنشونه .....این ترس رو اگه بزارن کنار راحت میتونن با خانواده شوهر زندگی کنن .

نمیخواد دیگه دعا کنید :(  حاجت روا نشدم :(

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

با مشاور موافقم. وقتی خودت در مقابل دخالت هیچی نمیگی یعنی مشکلی باهاش نداری 

اره دیگه ، درسته اونا به قول خودشون از رو دلسوزی دخالت میکنن ولی باید جواب قاطعانه داد بهشون 

ریپلای رو بیشتر از لایک دوست دارم 
دوماه بعد عزوسيم ب حجابم گير داد چنان جوابشو دادم ك دهنشو بست و دخالت نكرد بهش گفتم نه تو نه هيچكس د ...

ایول

اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم ...اللهم عجل لولیک الفرج ... التماس دعا دوستان
2728
به نظرم دختری که ازدواج میکنه باید کاری کنه احترامشو نگه دارن . به این صورت که اگه خواستن دخالتی ان ...

اره موافقم، بی ادبی و قبول ندارم ولی اینا حرف حسابه

ریپلای رو بیشتر از لایک دوست دارم 
بگو چیکار کرده شاید بیشتر یار جمع شد واست 

دلم و چنگ زده  حاصل13سال زندگیه نمیتونم همشو بگم فقط بدون آرزوی مرگشو دارم وقتی برم سره خاکش تف میندازم

2738