2737
2739

چی میشه بیاین پیج من و فالو کنید چی میشه کمکم کنید پیجم پا بگیره 😢😢بخدا احتیاج دارم . این پیج و با توکل به امام حسین شروع کردم شماهم فالو و لایک کنید بخدا سخت نیست 😢😢😢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
اره عزیزم بگو

کمی پیش خواهرهمسرم که زن داداشم هم هست تماس گرفت گفت اون یکی زنداداشم که دیشب خونشون بود داشته به دخترم که دیشب اونجا هم بود میگفت بیشعور،بیشعور.

گفت برو به فلانی بگو دخترش خیلی بیشعوره.دخترش شلوارشو دراورده اونجاشو نشون دخترم میده.من نمیدونم این راسته یا نه.هر چی از دخترم میپرسم مامان چرا زندایی بهت میگفت بیشعور،میگه یادم نیست. نمیدونم چطور از زبونش حرف بکشم.من سر بچه هام هم حساسم گسی بهشون چیزی بگه،بین فامیل همسرم جا افتاده که کسی حق نداره چیزی بهشون بگه.میخوام جریانو بدونم که به زنداداشم زنگ بزنم بگم چرا بهش فحش دادی ولی نمیدونم چطوری از زیر زبون دخترم جریانو بفهمم.5سالشه

دوستان عزیزخواهش میکنم برای حاجت خیلی مهمی که دارم و عاقبت بخیری و ووو یک صلوات مهمانم کنید دوستان گل.😍😙
کمی پیش خواهرهمسرم که زن داداشم هم هست تماس گرفت گفت اون یکی زنداداشم که دیشب خونشون بود داشته به دخ ...

اینجوری دخترت و حساس میکنی حتی اگه دخترتم نشون داده باشه برای دختر تو سن دختر شما طبیعیه ایشون حق نداشتن بهش بیشعور بگن دخترت و تحت فشار قرار نده 

اینجوری دخترت و حساس میکنی حتی اگه دخترتم نشون داده باشه برای دختر تو سن دختر شما طبیعیه ایشون حق ند ...

میدونم طبیعیه.ولی میخوام بهش بگم ناراحت شدم به دخترم میگه بیشعور.تازه دخترم گفت به بابا نمیگی گفتم نه،گفت دکتر بازی میکردیم.اونهم نشون داد. واسش اروم توضیح دادم که دکتر بازی که اینطوری نیست.گفتم بارها بردیمت دکتر ندیدی دکتر چکار میکرد؟ کلیپایی بود راجع به اندام خصوصی که نباید نشون بدن.دیده.توضیح دادم واسش. انگار یادش رفته همهرو

دوستان عزیزخواهش میکنم برای حاجت خیلی مهمی که دارم و عاقبت بخیری و ووو یک صلوات مهمانم کنید دوستان گل.😍😙
میدونم طبیعیه.ولی میخوام بهش بگم ناراحت شدم به دخترم میگه بیشعور.تازه دخترم گفت به بابا نمیگی گفتم ن ...

زنداداشت خیلی کاره بدی کرده نمیدونم چرا اینکارو کرده شاید اصلا اول دختر خودش نشون داده 

2706