2733
2734

من 34 ام. بچه عرضیه. بهم گفتن ممکنه بگرده و راست میگن داره میگرده

عضو گروه رز قرمز هستم. وزن شروع ۸۸.۴۰۰. تاریخ شروع، ۱۰/۸/۱۴۰۰. هدف اول.۸۰‌  هدف دوم. ۷۵. هدف سوم۷۰. هدف چهارم. ۶۵.  وزن فعلی. ۸۸.۴۰۰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ماله من تا٣٦هفته نچرخيد 😁😁😁 نامه سزارين گرفتم💃💃💃

خوشبه حالت. مال من تازه سرش اومده بالا. خدا کنه نچرخه. 

عضو گروه رز قرمز هستم. وزن شروع ۸۸.۴۰۰. تاریخ شروع، ۱۰/۸/۱۴۰۰. هدف اول.۸۰‌  هدف دوم. ۷۵. هدف سوم۷۰. هدف چهارم. ۶۵.  وزن فعلی. ۸۸.۴۰۰
2738
من اصلا تحرك نداشتم چون سركلاژ شدم فكر كنم بخاطره همينه

والا منم الان اکثرا دراز کشیدم ولی بچه ام خودش حرکت داره تو شکم

امكان  چرخيدن هست عزيزم.چون ماشالا بزرگ شده نينيت ميفهمي خودت اون لحظه كه چرخش ميكنه.من هفته ٣٣ دخترم چرخيد كامل اون لحظه متوجه شدم.قلبم اومد تو دهنم.شكمم كج شده بود🤪🤪🤪

من دوباره برگشتم اما اینبارم موفق شدم💪🏻حالم خوبه✨خدایا شکرت که دستمو گرفتی.همیشه هوامو داشته باش.خودمو با خیال راحت به خودت سپردم🤍🤍🤍🤍گاهی جواب بدی آدما نه خوبیه نه بدی و نه حتی مثل خودشون رفتار کردن،جوابش فقط حذف اون آدماس😏
امكان  چرخيدن هست عزيزم.چون ماشالا بزرگ شده نينيت ميفهمي خودت اون لحظه كه چرخش ميكنه.من هف ...

من نفهمیدم اما

فقط درد دنده هام ک خوب شد فهمیدم چرخیده

حتما دختر من تو خواب ک بودم چرخیده😂

مامی بهار و بهراد  
من نفهمیدم اما فقط درد دنده هام ک خوب شد فهمیدم چرخیده حتما دختر من تو خواب ک بودم چرخیده😂

عزييزم😂😂 همون بهتر خواب بودي،منكه سكته داشتم ميكردم از ترس

من دوباره برگشتم اما اینبارم موفق شدم💪🏻حالم خوبه✨خدایا شکرت که دستمو گرفتی.همیشه هوامو داشته باش.خودمو با خیال راحت به خودت سپردم🤍🤍🤍🤍گاهی جواب بدی آدما نه خوبیه نه بدی و نه حتی مثل خودشون رفتار کردن،جوابش فقط حذف اون آدماس😏
2706