2737
2734

منم دارم، صبحا تو خونه ورزش میکنم عصرا میرم پیاده روی، دکترم گفته ورزش کن و بدون دارو اقدام کن اگه بعد از یه سال باردار نشدی بیا بهت دارو میدم

تو نمیتونی یه حیوون بیچاره رو به محیط زندگی بسته و آپارتمانی خودت بیاری و ژست حیوان دوستی بخودت بگیری،تو همزمان هم حیوان آزاری هم آدم آزار، لطفا آدم آزار ها و حیوان آزار ها منو ریپ نزنن با تچکر😚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کیست هم داشتم یبار 4 سانت بود ماه پیش 5 سانت رو تخمدان راستم که تنبله

تو نمیتونی یه حیوون بیچاره رو به محیط زندگی بسته و آپارتمانی خودت بیاری و ژست حیوان دوستی بخودت بگیری،تو همزمان هم حیوان آزاری هم آدم آزار، لطفا آدم آزار ها و حیوان آزار ها منو ریپ نزنن با تچکر😚
2731
من فولیکول 12 داشتم دوماه ناشتا سیاه دانه و عسل خوردم فولیکولم شد 29 این ماه  ب نظرتون این ماه ...

منم شنیدم عسل سیاه دانه خیلی خوبه، انشالله باردار بشی عزیزم 

خدایا شکرت 😍
2738
خب دارو بهتون نداد واسه کیست؟

چرا عزیزم ال دی داد و گفت تا کیستت برطرف نشده اقدام نکنی الان دیگه قرصم تموم شده منتظرم پری بیاد و بعد اقدام انشالله

چرا عزیزم ال دی داد و گفت تا کیستت برطرف نشده اقدام نکنی الان دیگه قرصم تموم شده منتظرم پری بیاد و ب ...

واسه کیست به من آمپول داد نمیدونم تاثیر داره یانه 

خدایا شکرت 😍
منم دارم، صبحا تو خونه ورزش میکنم عصرا میرم پیاده روی، دکترم گفته ورزش کن و بدون دارو اقدام کن اگه ب ...

عزیزم اگه شرایطش رو داری برای بچه دکترت رو عوض کن.چون یکسال کم چیزی نیست.بعدا پشیمون نشی که چرا یکسال رو از دست دادی

تنها موردی که میتونی خیلی خوب ازش نتیجه بگیری ورزش +تغذیه سالم

یعنی اینکه مواد غذایی با طبع سرد رو کنار بزاری

و کنسرو و هرچیز مضری کلا ترک شه نوشابه سوسیس کالباس چیپس پفک کنسرویا ترشیجات گوشت مضر گوساله....

ماست رو کم کن

ولی شیر با خرما و عسل بخور

در عوض مواد غوایی با طبع گرم

نخود گوشت گوسفند انجیر سیب مصلحات هر چیزی باهاش بخور 

تنظیم خواب

اینا خیلی جواب میده

پسر گلم خوش اومدی👪برای سلامتی محمد حسینم  یه صلوات مهمونم کنید

پریودای من 32 تا 36 روزه بودن کیست نداشتم ورزش و شروع کردم وزنمو اوردم پایین متفورمین میخوردم دوماه اخرم دکتر برام داروهای محرک مثله کلومیفن و امپول hmg hcg تجویز کرد ک همون ماه دوم باردارشدم

خدایاا مرسی که سالم بهم بخشیدیش🤱
عزیزم اگه شرایطش رو داری برای بچه دکترت رو عوض کن.چون یکسال کم چیزی نیست.بعدا پشیمون نشی که چرا یکسا ...

آخه تخمدانم تنبله دارو بهم داد ولی با وجود زدن آمپول بازم تخمک آزاد نشد، گفت فقط باید ورزش کنی و وزنتو کم کنی که مشکلت حل بشه اگه نشد دارو بهت میدم 

2706