2733
2739
عنوان

امتحان رانندگی شهری بیایین لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 239 بازدید | 49 پست
لختی تر بود...میتونستی توهین نکنی...با ماشین خودتون چن بار جای خلوت برو برون شاید درس شد

عزیزم ببخشید اگه ناراحت شدی قصدم توهین نبود ولی متاسفانه جامعه اینجوری شده ماشین خودمون میترسم با پراید راحترم 

آبجهای گلم لطفا یه صلوات باسه ظهور آقا امام زمان و عاقبت بخیری تو دنیا وآخرت و سلامتی عزیزام وخودم  وحاجت روایم بدین مرسی از مهربونیاتون انشاالله  هممون به حاجت هامون برسیم و خدا به همه نعمت سلامتی بده   آمین    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم امروز خوردم ولی بازم هیچ نشد نمیدونم چرا جلو افسر اینجوری میکنم وقتی با ماشین شخصیم خوبه جلو ا ...

انقدر باید بری تا برات عادی بشه من ده بار امتحانم دیدم اصلا تعداد امتحانا واست مهم نباشه نتیجه مهم باشه مثلا بگو دیگه عید گواهینامم دستمه که وسطش ول نکنی و ناامید نشی

واقعا بار نهم اعتماد بنفس چجوری  گرفتی گلم الان رانندگیت خوبه مرسی بهم روحیه دادی

نه رانندگیم الان ک خیلی خوب شده یه تصصادف بدم داشتممم عزیزم بعد ۵ سال از گواهینامم گرفتممم من گواهینامه تنها چیز رو مخممم بوودد چون رانندگی دوست نداشتم ب اجبار بابام رفتم ولی الان بهتر ک گرفتم 

2728
منم با مربیم عالیم هیچ مشکلی ندارم، ولی با سرهنگ که میرم گند میزنم 😞 البته ماشینا فرق دارن مربیم ت ...

منم اینجوریم بخدا باعث خجالتم شده 

آبجهای گلم لطفا یه صلوات باسه ظهور آقا امام زمان و عاقبت بخیری تو دنیا وآخرت و سلامتی عزیزام وخودم  وحاجت روایم بدین مرسی از مهربونیاتون انشاالله  هممون به حاجت هامون برسیم و خدا به همه نعمت سلامتی بده   آمین    
نه رانندگیم الان ک خیلی خوب شده یه تصصادف بدم داشتممم عزیزم بعد ۵ سال از گواهینامم گرفتممم من گواهین ...

افرین پشتکار گلم منم میخوام ولی نمیشه 

ولی سرهنگ ما هرکی حجابش مناسب نباشه پیاده اش میکنه 

خوبه که گلم 

خب صبر کن تا افسر عوض بشه بعد برو

نمیدونم کی عوض میشه تازه اومده 

2740
منم اینجوریم بخدا باعث خجالتم شده 

اینکه همه زل میزنن ببینن چی کار میکنی هم بی تاثیر نیست پنجاه تا کله همزمان با هم دنبال تو میچرخن، خوب لامصبا چی رو نگاه میکنید؟؟؟ پارک دوبل ندیدین تا حالا؟ 

همیشه برنده باش ،آدم بازنده طرفدار نداره
ماهانه اس

پس هیچ بدبخت شدم 

ماهانه اس

اوه اوه پس بدبخت شدم 

این سرهنگ جدیده واقعا یه تخته اش کمه، یه خانومه بهش گفت میشه یه بار دیگه اسامی روبخونه؟ گفت نه رفت نشست تو ماشین 😓😓

وسط امتحان هم رفت خوراکی گرفت اومد نشست خورد 

همیشه برنده باش ،آدم بازنده طرفدار نداره
اینکه همه زل میزنن ببینن چی کار میکنی هم بی تاثیر نیست پنجاه تا کله همزمان با هم دنبال تو میچرخن، خو ...

ااره واقعا