2726
عنوان

امتحان رانندگی شهری بیایین لطفا

239 بازدید | 49 پست

بچه ها بیاین دلداریم بدین حیلی ناراحتم الان بار پنجمه باز رد شدم دیگه روحیه ندارم او کتابیش بار اول قبول شدم اینو همش رد میشم استرس میگیرم کندم هول میکنم ماشین خاموش میشه اعصابم خرابه ابروم رف از جایی که با مادرشوهرم تویه  حیاطیم همه ازم سوال میکنن افسر کثافطم هر که لختی تر بود قبولش کرد دوتا دختر اومدن افتضاح ولی به من فرصت نداد خیلی ناراحت شدم میگه برو کلاس بگیر بخدا دیروز کلاس بودم چهل تومن باسه ۱/۳۰ ساعت خدا خوشش میاد خسته شدم 

آبجهای گلم لطفا یه صلوات باسه ظهور آقا امام زمان و عاقبت بخیری تو دنیا وآخرت و سلامتی عزیزام وخودم  وحاجت روایم بدین مرسی از مهربونیاتون انشاالله  هممون به حاجت هامون برسیم و خدا به همه نعمت سلامتی بده   آمین    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اصلا نگران نباش حتما قرص تپش قلب بخور قبلش همه گواهینامه دارا این مرحله رو گذروندن 

عزیزم امروز خوردم ولی بازم هیچ نشد نمیدونم چرا جلو افسر اینجوری میکنم وقتی با ماشین شخصیم خوبه جلو افسر هول میشم  میگه کندی 

آبجهای گلم لطفا یه صلوات باسه ظهور آقا امام زمان و عاقبت بخیری تو دنیا وآخرت و سلامتی عزیزام وخودم  وحاجت روایم بدین مرسی از مهربونیاتون انشاالله  هممون به حاجت هامون برسیم و خدا به همه نعمت سلامتی بده   آمین    

منم ۳بار رد شدم .دفه چهارم ساعت۶صبح با همسرم رفتیم تمرین .وقتی رفتیم امتحان اسممو که خوند صلوات فرستادم بشم الله گفتم بعد شرو کردم چون اونروز رانندگی کرده بودم کمتر هول شدم

میشه واسم یه صلوات بفرستی؟
عزیزم شهری سخته خصوصا وقتی ک ماشین با ماشین تمرینیت یکی نیست منم بار چهارم قبول شدم  خصوصی کلا ...

دیروز گرفتم خیلی خوب بودم امروز گند زدم 

تمرکز کن و با آرامش برو با این تفکرم نرو ک چون اونا لختی بودن قبول شدن!

نه خواهر مطمنم افسره همیجوریه ولی منم ارامش ندارم بخاطری بقیه میبینم اونام استرس دارن منم استرس میگیرم 

منم با مربیم عالیم هیچ مشکلی ندارم، ولی با سرهنگ که میرم گند میزنم 😞

البته ماشینا فرق دارن مربیم تیبا داره ماشین سرهنگ پرایده اصلا اندازه هام درست در نمیان، هر چند مربیم میگه فرقی نداره 😬ولی به نظرم خیلی هم فرقی داره 

همیشه برنده باش ،آدم بازنده طرفدار نداره
تا وقتی اعتماد ب نفس نداشته باشی همینه من بار ۹ قبول شدم الانم رانندگی میکنمم

واقعا بار نهم اعتماد بنفس چجوری  گرفتی گلم الان رانندگیت خوبه مرسی بهم روحیه دادی 

نه خواهر مطمنم افسره همیجوریه ولی منم ارامش ندارم بخاطری بقیه میبینم اونام استرس دارن منم استرس میگی ...

خب صبر کن تا افسر عوض بشه بعد برو

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭
2706