2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بله چرا نزارن تازه الان مراکزی درست کردن که هم رایگان زایمان کنی هم هرکسی که بخوای موقع زایمان کنارت باشه حالاشوهر یامادرت 

دلم گرفته ای دوست ، هوای گریه بامن ، گر از قفس گریزم ، کجا روم کجا مننننننن😔😔😔
2740
من مادرم و شوهرم بعد زایمان اومدن پیش منو کوچولو بعد ازیک ساعت  از شوهرم  خواهش کردن بره ...

ببخشید می پرسم چه خوراکی هایی خوبه برای کسی که زایمان طبیعی می کنه وقتی میریم ملاقات ببریم سرش

ببخشید می پرسم چه خوراکی هایی خوبه برای کسی که زایمان طبیعی می کنه وقتی میریم ملاقات ببریم سرش

روز اول و دوم باید مایعات زیاد بخوره مثل آبمیوه من سن ایچ پرتقالی واناناس مصرف کردم

خوراکیهای مقوی مثل کباب کوبیده و کباب مرغ و ابگوشت بدون حبوبات چون نی نی کوچولو ازطریق شیرمادر نفخ حبوبات بهش میرسه

روز اول و دوم باید مایعات زیاد بخوره مثل آبمیوه من سن ایچ پرتقالی واناناس مصرف کردم خوراکیهای مقوی ...

روز سوم من عدسی خوردم البته از روز قبل عدس رو خیسانده بودن وچندبارابشو عوض کردن که نفخش گرفته شه

غذاهای مقوی خوانساز البته کاچی هم خیلی خوبه 

مغزها هم عالیه 

من قرص مولتی پریناتال هم طی بارداری و بعداززایمان تایکماه

روزی یک عدد بعدازناهار