2737
2734
عنوان

فقط خانمای شاغل که درآمد بالای ۷_۸ تومن دارن بیان.

| مشاهده متن کامل بحث + 8969 بازدید | 298 پست
من اصولا نمیفروشم الان ۵۵ تا دارم نگه میدارم مثلا دیگه خیییییلی یهویی بره بالا میفروشم

اوه من نمیتونم تحمل کنم طلا تو خونه باشه راکد, ترجیح میزم پولو بذارم بانک سود بگیرم میدونم اشتباه فکومیکنما

ببین الان کرم پودر زیر ۲۰۰ فیک  البته فیک هم درجه ۱ ۲ ۳ داره اینی ک شما خریده بدرد نمیخوره عز ...

عزیزم یه رژلبی میتونین معرفی کنین که چرب باشه وسرب نداشته باشه ؟من قبلانیترو داشتم خییییلی راضی بودم ولی هرجاگشتم دیگ نیترو نبود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین الان کرم پودر زیر ۲۰۰ فیک  البته فیک هم درجه ۱ ۲ ۳ داره اینی ک شما خریده بدرد نمیخوره عز ...

سلام عزیزم

ببخشید رژ لب خوب چی خوبه ؟

من احساس میکنم از وقتی از این رژ مدادی های معمولی زدم لبم به مرور بی رنگ و خشک شده

برای بارداری همه منتظرا و سلامتی پسرام 1 صلوات میفرستید  خدایا شکرت برای هدیه ای که دادی
تیراژه طبقه ی ۲+ آلیس اخه ی سری گفتم یک هفته نمیتونستم بیام سایت ب جرم تبلیغات😂😂

مرسی عزیزم

این سری میام حتما

بسیار سفر باید تا پخته شود خامی، صوفی نشود صافی تا در نکشد جامی
2731

درست میگی رژ که زیاد استفاده نمیکنم چون میگم سرب داره البته نمیدونم اصلشم داره یا نه ولی خب ادم با توجه به جیبش باید خرج کنه واقعا نمیشه فعلا اینقد خرج کنم هر چند میدونم چن سال بعد باید پول دکتر بدم کرم پودر هم شاید دو هفته یکبار بزنم بازم ممکنه لک‌بندازه پوستمم

کاربری دست دونفر

راستی یه ضد افتابم خریدم راسن ۴۲ تومن به نظرت خوبه؟ زده رنگی ولی رنگ پوسته ینی مثل کرم مرطوب کننده رنگ نداره این چجوریاس از هر کی پرسیدم نمیدونس خب پس غیر رنگیش چجوریه ؟ 

کاربری دست دونفر
اره خوشگلم

فدات شم منم میخوام همچین کاریو شروع کنم هزینه ش رو برای شروع دارم وای نمیدونم از کجا و چجوری شروع کنم شما وای علاقه و استعدادش رو هم دارم جوری که کلاس نرفتم ولی کسی رو که آرایش میکنم همه تعریف میکنن 

تاریخ شروع رژیم  ۴/۱۰/۹۹🍀🍀وزن شروع ۵۷.....وزن هدف۵۰😍
2738
ببین بستگی داره چقدر سرمایه داشته باشی اگر سرمایت پایین ک همون برو ۱۵خرداد اگر نه ک میتونی بری دبی ...

بعد اونوقت اینهمه سکرو کجا نگه میدارید امن باشه؟

اگر خودتان را به آن راه زدید ، مواظب باشید گم نشوید.  
اوه من نمیتونم تحمل کنم طلا تو خونه باشه راکد, ترجیح میزم پولو بذارم بانک سود بگیرم میدونم اشتباه فک ...

منم دقیقا

اگر خودتان را به آن راه زدید ، مواظب باشید گم نشوید.  
2706