2737
2739
عنوان

رژیم سرسختانه ی من شروع شد😎

183 بازدید | 11 پست

سلام دوستان صبحونه دو قاشق چای خوری عسل با یه لیوان چایی خوردم 

گلوم درد میکنه فکر کنم سرما خوردم😁 باشگاه نمیرم ورزشم نمیتونم انجام بدم 

شما در چه حالین 

مرسی از بامداد خمار که هروقت میام اینجا محاله یاد رژیم نیفتم😅

دیشب بعد کلی فکر تصمیم گرفتم بدون اینکه به اشناها بگم رژیم بگیرم و لاغر کنم تا به قول یکی از دوستان اختلاف قدی من و نامزدم به چشم نیاد زیاد فقط امیدوارم لاغر شدن منو بلندتر نشون نده😐 تا ناهار و شام بدرود😁

گروه آبی ،وزن شروع: ۹۳💙وزن هدف : ۷۵💙 وزن فعلی: ۷۶.۹۰۰💙 خداکنه تا عروسی خواهرم به این وزن برسم🙂 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
صبحانه چای با عسل همین؟این رژیم نیست این ریاضته آخرشم به یه هفته نمیکشه ولش میکنی

نه گلم یه ماه اینطوری بودم خیلیم جواب داد یه شکلات تلخ برمیدارم گشنم که شد از اون میخورم گشنمم نمیشه

گروه آبی ،وزن شروع: ۹۳💙وزن هدف : ۷۵💙 وزن فعلی: ۷۶.۹۰۰💙 خداکنه تا عروسی خواهرم به این وزن برسم🙂 
مگه چند کیلویی قدت چنده

قدم ۱۷۴ وزن الانمو نمیدونم فردا ناشتا وزن میکنم

2740
عرق زیره بخر بعد هر وعده نصف فنجون بخور تو یک کاه چهارکیلو کم کن

این که میگی واقعیه 

من اصلا وزن کم نمیکنم اشکم درومده

خداوندا خودت مواظب فرشته های کوچولوت که سپردیشون دست من باش.خدایا خیلی دوست دارم تو همیشه و همه جا هوامو داشتی دوسسسسسسسسسسست دارم خدا
عرق زیره بخر بعد هر وعده نصف فنجون بخور تو یک کاه چهارکیلو کم کن

واقعا جواب میده؟؟ باشه عزیزم😍