2733
2734

قرلر بود برم دانشگاه گفت باشه بعد نزاشت گفت دختر مجرد میره دانشگاه الانم قرار بود برم هنر یاد بگیرم گفت باشه باز گفت نع

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خب اول کارای ثبتنامشو انجام بده تموم شه

بعد با ناز ازش بخواه،وقتی گف باشه زود برو سر کلاسا

تو کار انجام شده قرار بگیره

با ريتم بخونيد...خسته تر از خسته اااام،شيشه بشكسته ااام،حالا كه از ما گذشت،اومدن يارو باش،كار خدا رو ببين،عاقبت ما رو باش🤭😑😍
2738

یه روز من به همسرم گفتم میرم خونه مامانم گفت بمون پنجشنبه برو منم قبول کردم شب بهش گفتم عزیزم من فردا میرم خونه مامانم پنجشنبه هست هاااا گفت بابا من پنجشنبه هفته بعد رو گفتم بد متوجه شدی بازم گفتم باشه هفته بعد 4شنبه بهش گفتم عزیزم قرار شدکی برم خونه مامانم گفت پنجشنه دیگ قبول نکردم گفت بگو پنجشنه تاریخ فلان میری.به خدا عین حقیقته😀😀😀من وقتی میرم یک هفته میمونم به خاطر همین هی بهونه میاورد

خدا یا امیدم فقط به تو هست  کمکم کن دستمو ول نکن کمکمون کن تو زندگیمون سربلند باشیم الهی آمین. دوستان میشه به نیتم صلوات بفرستین.دوست خوبم صلوات فرستادی لایکم کن منم به نیتت صلوات بفرستم .اگر لایک هم نکردم مطمعن باش صلوات میفرستم 

منم شوهرم حساس بود تا موقعی که لیسانس گرفتم هر روز دعوا یا قهر داشتیم خیلی اذیت شدم همش با خودم می گفتم ای کاش اول درس میخوندم بعد ازدواج میکردم دیگه نتونستم برای فوق بخونم

💔😢😞😭این ایموجی ها وصف حال این روزهای منه😔

منم توعقدگفتم بهش درسموادامه میدم گفت باشه گفتم ورزشموادامه میدم گفت باشه بچه هامن درسم مهم نی ورزشم مهمه😔😔😔بخداتامدال طلای کشوری رسیدم خیلی سختمه کناربزارم😔😔

2706