2733
2739

بعد از اینکه خواستگار سمجم ابراز علاقه کرد گفتم کس دیگه ای تو‌ زندگیمه و غیر از اون به هیچ کس نمیتونم فکر کنم من متعلق به اونم قلبم روحم هم چیم متعلق به اونه شما هیچ‌جایی ندارید.

بعد شروع کرد به اینکه مهم نیست من تو‌رو‌میخوام و عشقمی و‌‌ عزیزمی و‌مال منی و‌ همسرم شو تا ترو خوشبخت کنم🙍

مگه نمیگن مردا حسودن اون چرا اینجوری میکنه با اینکه میدونه من عاشق یکی دیگه هستم

بی غیرته شایدم‌فکرکرده تو الکی میگی تا دست از سرت برداره

من واژینیسموس شدید داشتم و درمان شدم.دلم میخواد به هرکی که این مشکل بزرگ رو داره کمک کنم.اگه دوس داشتین درخواست بدین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فکر کرده داری ناز میکنی

تو نمیتونی یه حیوون بیچاره رو به محیط زندگی بسته و آپارتمانی خودت بیاری و ژست حیوان دوستی بخودت بگیری،تو همزمان هم حیوان آزاری هم آدم آزار، لطفا آدم آزار ها و حیوان آزار ها منو ریپ نزنن با تچکر😚
2731
2738

چون شما میگید ایشون خواستگار سمج هستند 

یعنی از مرحله خواستگاری امدن تونسته بگذره

اگه شما واقعا کسی تو زندگیت بود 

اگه از صمیم قلب کس دیگه رو دوست داشتی 

هرگز یه پسر دیگه نمیتونست بیاد خواستگاری 

چون اونقدر دختر تو خونه سرد برخورد میکرد 

خانواده جرات نمیکرد اجازه بده کسی بیاد 

خونشون به عنوان خواستگار

نه کاملا جدی گفتم چندین بارم گفتم بهش دیوانم کرده دیگه

در حال حاضر حس خودخواهی و رقابت طلبیش ب حسادتش غلبه کرده میخواد اول ب خواسته خودش برسه و رقیبشو از میدون ب در کنه بعدا ک زنش شدی از این دوتا حس خلاص شد نوبت حسودی کردنش میرسه بیچارت میکنه 

2706