2737
2734

من فعلان هیچی جاری کوچیکه یه تک پوش واسه خودش یکیم واسه نوزاد دخترش ست هم انقدر بامزه بود  بردار شوهرم گرفت ؛ جاری دومیم سر اولین بچش هیچی دومی برده بودش واسه النگو خودش میگفت ؛ اونم یه سرویس برداشته بود😁

خدا تو زندگیم معجزه کرد میشه برای سلامتی و عاقبت بخیریمون صلوات بفرستین بعد ۸ سال ناامیدی پسرم نور امید شده واسه من و باباش ❤ دخترم دومین معجزه زندگیم خوش اومدی بسرنوشتمون ❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو بیمارستان زد توگوشم مفت این بچه من نیس از بچم دی ان ای گرفتن تا خیالش راحت شد😣😣😣

چقدر پست بچه ات دختر یا پسر 

عشق یعنی منتظر دو جفت پای کوچولو باشیم.     ارزو میکنم این روز رو با تو ببینم             عشقــــ جانــم   
2728

فعلا که باردار نیستم ولی گفته در حد توانم یه تیکه طلا میگیرم

ولی حس میکنم تا اون موقع بخاطر قسطای خونه، دبه میکنه😂😋

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
2738

هنوز به زایمانم مونده ولی از الان تو گوشش خوندم برام طلا بخره گفته انگشتر میخرم واست حالا نمیدونم میخره یانه😆

اینکه هیچکس شبیه حرفاش نیست به کنار....چرا هیچکس شبیه عکساش نیست؟!😕
2706