2733
2739
عنوان

هشدار درباره مواد غذایی کارخانه ای

2609 بازدید | 69 پست

بنده سید بابک موسوی  دکترای صنایع غذایی دانشکاه تربیت مدرس تهران در پیشگاه حضرت حق سوگند یاد میکنم که مطالب زیر همگی صحت داشته و تنها برای سلامت مردم عزیز کشورمان نگاشته شده است...

فاجعه در صنایع غذایی

همه حواسشون به سایپا و ایران خودروست, اما نمیدونن که صنایع غذایی چه بلایی داره سر مردم میاره

بنده دانشجوی دکترای  صنایع غذایی و عضو نظام غذا و دارو و دامپزشکی  هستم

لذا تجربیاتی که از فعالیت در این زمینه ها دارم که لازم دونستم به هموطنای عزیزم اعلام کنم

تغذیه ی کنسرو شده به هیچ عنوان مصرف نکنید

هرگز ناگت و فلافل‌های کارخانه‌ای را استفاده نکنید، که همِگی از ضایعاتِ مرغ تهیه میشوند

از انواعِ ( پنیرهای خامه‌ای )  به شدت پرهیز کنید

مجدد تاکید می کنم (به هیچ عنوان مصرف نکنید)

اینجانب طی فعالیت در چندین کارخانه ی موادغذایی با برند معتبر به عنوان مسئول فنی و مدیریت خط تولید اعلام می کنم، سطح رعایت بهداشت در تهیه و تولید تغذیه ی مصرفی ملت، فوق العاده ضعیف و در حد صفر می باشد

استفاده از اسید نیتریک به عنوان نگهدارنده تاحد یک پی پی ام در هزار کیلو ماده غذایی مجاز هست، ولی متأسفانه با بیل میریختن تو شیر و با اون دوغ تهیه میکردن! (کارخانه فوق العاده معتبر)

استفاده غیرمجاز و غیر خوراکی + استخوان و امعا و احشاء مرغ + پوست مرغ + استفاده از لاشه ی گاو مبتلا به بروسلوز که البته طی فرایندهایی که انجام میشه غیربیماری زا شده  ولی بسیار کریح المنظر و شامل تاول های خیلی بزرگ در سطح لاشه هست (که سرشار از هورمون و مواد آنتی بیوتیک هست) در تولید سوسیس وکالباس

پنیر پیتزایی که در تولید آن از فضولات دامی استفاده شده که منجر به مسمومیت سایر مصرف کنندگان پیتزا و پنیر پیتزا شد و بنده با چشمان خودم دیدم که آقای تولید کننده رشوه ای ۲۰۰ میلیون تومنی رو پیشنهاد داد برای ساکت موندن موضوع (که البته صدای قضیه در نیومد، حالا جریان چی شد نمیدونم!)

میکس شدن امعا واحشا مرغ با سایر افزودنی ها برای تولید سالاد الویه ی مرغ (یکی از معتبرترین تولیدکنندگان).

و در تجربه ی  بنده در یکی از کارخانجات معتبر استان در زمینه تولید رب هست که متأسفانه حداقل۷۰ درصد گوجه ی مصرفی گندیده و کپک زده و آب شستشوی گوجه فوق العاده کثیف در اثر تکرار شستشو و عدم تعویض آب و رعایت بهداشت کارگران صفر و همچنین میکس شدن ضایعات و حشرات و جانوران موجود در مزرعه و گوجه ها مانند سوسک ,مارمولک و به ندرت موش همراه با گوجه های مصرفی برای تولید رب گوجه اونهم با برندی معروف و مطرح و صادراتی می باشد، حالا دیگه برندهای ضعیف رو خودتون ارزیابی کنید

و در نهایت و با عرض تأسف استفاده از وایتکس در شیر بعضی از گاوداری های صنعتی جهت پایین آوردن بار میکروبی شیر. از اونجایی که این نگهدارنده ها از جذب کلسیم و آهن و ویتامین B در بدن جلوگیری می کند، باعث آلزایمر,حواسپرتی و ریزش مو درسن ۳۵سالگی می شود.

نکته ی قابل توجه اینه که مسئولین فنی و مدیران تولید مشغول در کارخانجات غذایی در صورت اعتراض به وضع بهداشت در تولید منجر به اخراج یا بلوکه شدن حقوق چندماهه شده و هیچ حمایتی از آنها نشده، لذا مجبور به سکوت هستند.😔

شایان ذکر هست عامل اصلی شیوع سرطان کبد مصرف بی رویه ی محصولات کنسرو شده می باشد.

باور کنید دوستان، سطح ایمنی بهداشتی این مواد غذایی تولیدی در بیشترین کارخانه های معتبر و سطح یک کشور به قدری پائین هست که تولید کنندگان هرگز برای خانواده ی خود از این مواد تولیدی استفاده نمی کنند.

با تقدیم احترام

تا میتونید، همه جا اطلاع رسانی کنید .منم از یه گروه سلامت این مطلب رو برداشتم چند نفر از آشناهامون تو کارخونه های صنایع غذایی بودن به والله همین ها رو میگفتن ولی ما باور نمیکردیم 😩😧

اشتباهم این بود هر جا رنجیدم خندیدم فکر کردند درد ندارد ضربه ها را محکم تر زدند...

ممنون که وقت گذاشتید

یه سوال؟

بنظرتون کیک و تاینی و شیرین عسلا که بعضن ما خانوما به عنوان خوراکی مجبوریم همراه بچه ها بدیم مشگلی ندارن؟؟؟

خدایا تو را شکر می گویم چرا که هر روز بهترین ها را وارد زندگی من می کنی.🤲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

واااای نظرم کلا عوض شد همیشه چقد به شوهرم اصرار میکنم سوسیس کالباس بگیر ولی هیچوقت نمیخره میگه از گوشت سگ و خر و گربه اس😞😞😞😞😞

دوستون دارم مهربونا لطفا هر کسی تونست واسه بهتر شدن زندگیم یه صلوات بفرسته خیلی ممنون  

بله متاسفاااانه

همسایه ما راننده کامیونه  میکفت بار برده بودم یکی از همین شرکت های معتبر  رفتم داخل دیدم دارن گوحه هارو میریزن تو دستگاهی که له میکنه بعد چنتا موش هم توش رفتن له شدن!!😕😷😷

2738

میگن قدیما به جای روغن مایع و جامد از حشم گاو  یاروغن زرد گاوی یا آب شده ی دنبه و یا روغن کنجد استفاده میکردن به جای قند و شکر کریستالی کارخونه ای از قند و شکر قهوه ای استفاده میکردن نون رو با آرد سبوس دار استفاده میکردن گوشت فقط گوشت گرم رب رو خودشون درست میکردن کره و خامه و پنیر اینا همش خونگی .من یادمه اصلا غذائیی غیر از اینکه مادرم درستش کنه رو نمیخوردم مرگم مهمونی بود خیلی کم میخوردم چون به نظرم تمیز نبود آخه مادرم رو میدیدم که چقدر با وسواس و تمیر غذا تهیه میکرد برامون .الان چطور دارم با خیال راحت سوسیس کالباس و ربی رو میخورم که بارها به من گفته شده توش چیه؟انگارطلسممون کردن😟

اشتباهم این بود هر جا رنجیدم خندیدم فکر کردند درد ندارد ضربه ها را محکم تر زدند...

ما ربو ک خودمون میتونیم درست کنیم ب هیچ وجه نمیتونم کارخونه ایشو بخورم ولی بقیه چیزا رو گاها میخوریم دیگ‌چ میش کرد😓

فقط 20 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دردل من افتاده عشقت زمین گیر شدم♡سر تو با عصمت با شمسی درگیر شدم   *** کار هرکس نیست با مرد زیستن♡ مغز خر میخواهد و صبر خفن  زن سعدی با سعدی دعواش شده  *** همسر جان، جان به قربانت کنم ای خوب خوبان*** مرا به صرف عشق کردی تو مهمان*** بیا که رنگ چشمت مرا دیوانه کرد از تو چه پنهان  ***   ۱۴۰۲/۱۱/۹ ضربان قلبشو شنیدم خداااااا🥰🥰دوبونش برم** ۱۴۰۳/۱/۱۸ تیکر من آبی شد🥹🥰😇آرین مامان خوش اومدی 🤭🤭
2706