2733
2734
عنوان

دیشب نامزدم سر هیچ و پوچ منو کتک زد ...

| مشاهده متن کامل بحث + 3579 بازدید | 77 پست
من به عنوان یه انسان خجالت میکشم همچین عنوان تاپیکی بخونم ، شما ها خجالت نمیکشین همچین عنوانی میزنین ...

چجوری بگه که سخت باشه.میگه به پدرشوهرم گفتم این نامزدب کنسله

اگر که به برنامه زندگی پس از زندگی علاقه دارین بهتون پیشنهاد میکنم که این مستند صوتی رو هم گوش کنین. https://aminikhaah.ir/%d9%85%d8%b3%d8%aa%d9%86%d8%af-%d8%b5%d9%88%d8%aa%db%8c-%d8%b4%d9%86%d9%88%d8%af  هرکاری کردم آبی نشد. دستتونو روش نگه دارین، بعد که آبی شد بزنین روی باز کردن

بعضیا میگن نامزد حق نداره کتک بزنه

یعنی شوهر حق داره؟؟ 

استارتر وقتی خانوادتم از این وصلت راضی نبودن و الان جرات نمیکنی بهشون بگی حتما 100 درصد انتخابت از اول اشتباه بوده عاقل باش، و تمومش کن. 

البته من جای تو بودم سریع میرفتم پزشکی قانونی شکایت میکردم

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

به نظرم شماهمچنان با این به اصطلاح آدم قصد ادامه دادن دارین ....وگرنه چیزی که عیان است چه حاجت به بیان است .... به خاطر فرار از خانواده تن به هر ازدواجی نده که بعد ها میفهمی جهنم الان تو خانواده ت بهشت بوده و تو دیدت جور دیگه بوده 

منم دخترخاله شوهرم هستم. آخه اینجا همه میان میگن شوهرم قبل از ازدواج با من دخترخاله اش یا دخترعموش پ ...

خخخ بخدا،ما اصلا این موردی تو فامیل نداریم که دختر پاپیچ پسر بشه

قلبت را به خدا بسپار وقتی میدانی بدون حکمت او برگی از درختی نمی افتد...
2728

اگه راس میگی خدا شفات بده با این انتخابت که مشخصه قصدت بهم زدن واقعی نیست وگرنه به بابات میگفتی نه باباش

اگه راس نمیگی هم باز خدا شفات بده اعصاب مردمو بهم میریزی

رو مسخرگی پیشه کن و مطربی آموز، صد سال اگر درس بخوانی همه هیچ است   

بعضیا میگن نامزد حق نداره کتک بزنه یعنی شوهر حق داره؟؟  استارتر وقتی خانوادتم از این وصلت راض ...

هیچ انسانی حق نداره کسی رو کتک بزنه ولی کسی که تو نامزدی کتک بزنه دیگه باید خیلی مشکل روانی جدی داشته باشه. حالا بعد از چندسال که از ازدواج میگذره امکان داره دعوای دو طرف خیلی خیلی شدت بگیره و شوهره یه غلط کوچبک کنه. شاید بگی میشه بخشید ولی اینکه تو اول نامزدی سرشو بکوبه به شیشه ماشین به نظرم باید تو بیمارستان روانی ها بستری بشه

هیچ انسانی حق نداره کسی رو کتک بزنه ولی کسی که تو نامزدی کتک بزنه دیگه باید خیلی مشکل روانی جدی داشت ...

به نظر من که شوهرشم باشه جای بخشیدن نداره

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@
چجوری بگه که سخت باشه.میگه به پدرشوهرم گفتم این نامزدب کنسله

منظور من کلا عنوانش بود ، آدم غرورش جریحه دار نمیشه ؟؟؟ 

میشه به جای منو زد بگه دعوا کردیم ، کتک کاری کردیم 

مگه زن کیسه بوکسه که هر حیوونی به خودش اجازه بده بزنتش

خدایا شکرت بخاطر همه ی چیزهایی که داریم و برامون عادی شده 🤲🙏بزرگترین خواسته ی تو ، کوچکترین اجابت از طرف خداست ⁦♥️⁩
2740
عقد نیستم . آره منم گفتم ازتون شکایت میکنم و این نامزدی کنسله و قط کردم 

اگه عقد نیستی که حتما بهم بزن

گروه سبز 💚💚 همراه با چالش لاغری تا عید بامداد خمار  وزن اولیه 93 😏 وزن شروع چالش 68/650 وزن هدف تا عید 64             

دوران عسلتون کتکت زده!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑

راهی که میروی خطاست...

با ريتم بخونيد...خسته تر از خسته اااام،شيشه بشكسته ااام،حالا كه از ما گذشت،اومدن يارو باش،كار خدا رو ببين،عاقبت ما رو باش🤭😑😍

برو پزشک قانونی قشنگ برگه بگیر...حتی اگر شکایتم نکردی بفرست واسه پدر و مادرش...و بعدم تمومش کن چون بعدها وحشتناک تر میشه

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭
2706